MONAT rozpoczyna działalność w Nowej Zelandii

przez Maciej Maciejewski

Firma MONAT Global ogłosiła oficjalne rozpoczęcie działalności operacyjnej w Nowej Zelandii. Spółka zainicjowała już działalność w Australii (rok 2021) i od tego czasu jej decydenci twierdzą, że ma „stały strumień próśb o otwarcie oddziału w Nowej Zelandii”.

źródło: Monatglobal.com

– Cieszymy się, że możemy wnieść do Nowej Zelandii nasz wyjątkowy model biznesowy MLM i naszą kulturę rodziny, usług i wdzięczności. Nasz duch przedsiębiorczości i holistyczne podejście do pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i dobrego samopoczucia w naturalny sposób pasują do rynku w Nowej Zelandii – powiedział Stuart MacMillan, prezes MONAT. W ten sposób marketing sieciowy MONAT jest teraz obecny na ośmiu rynkach międzynarodowych, w tym w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Hiszpanii i na Litwie.

– Moja wspólna droga z tym biznesem trwa od samego początku obecności firmy w Polsce, czyli od listopada 2019 roku i przez wszystkie te lata mam niezwykłą przyjemność obserwować, jak wizje i strategie właścicieli spółki wcielają się w życie, a przede wszystkim – jak się sprawdzają. Im dłużej to obserwuję, tym bardziej upewniam się, że wybrałam najlepszy model biznesowy i najlepszą dla mnie, najbardziej przyszłościową markę. Przez te ponad 3 lata mogliśmy sprawdzić się w warunkach chyba dla wszystkich ekstremalnych – podczas pandemii czy w trakcie niestabilnej sytuacji polityczno-ekonomicznej. Wniosek? Jesteśmy prawdziwie kryzysoodporni i wspaniale prowadzeni przez wszystkie sztormy.

Jak mówi polskie przysłowie – „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, więc mogę śmiało stwierdzić, że Monat traktuje nas – ambasadorów i reprezentantów marki, jak przyjaciół. Właściciele z uważnością słuchają naszych sugestii, reagują natychmiastowo na nasze potrzeby i dostarczają rozwiązań, które ułatwiają nam adaptację do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych i zachowań konsumenckich. Od samego początku ujęło mnie niesamowite serce wkładane w rozwój marki, empatia, stawianie człowieka na pierwszym miejscu, genialne strategie i narzędzia marketingowe, bezkonkurencyjne produkty premium, duży nacisk na rozwój osobisty, budowanie silnej i wspierającej społeczności, a przede wszystkim – moim zdaniem – najlepszy plan wynagradzania, który umożliwia zarabianie pięciocyfrowych kwot już od pierwszego miesiąca pracy. Wiem o czym mówię, bo jest to moim i nie tylko moim… doświadczeniem.

Jak widać, o niesamowitym potencjale i rozwoju firmy świadczy dynamika wchodzenia firmy na kolejne rynki, bez względu na aktualną, światową sytuację oraz wyniki, jakie na obecnych i nowych rynkach osiągamy. Jestem dumna z tego, że nie zalewamy wszystkich rynków masowo, a ekspansja następuje ekskluzywnie, ponieważ nasze stopniowe pojawianie się w kolejnych krajach pozwala na utrzymanie najwyższej jakości obsługi naszych klientów oraz na budowanie świadomości marki premium na odpowiednim poziomie.

Dla mnie bycie częścią Monat i możliwość wprowadzania firmy do świadomości konsumentów oraz partnerów biznesowych to ogromny zaszczyt i przyjemność, a także wielki przywilej. Misją firmy jest budowanie pięknego życia i po ponad 3 latach mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że nie jest to pusty slogan, ale autentyczny fakt. Dzięki temu nowoczesnemu modelowi biznesowemu, opartemu na innowacyjnej wizji i strategii, już tysiące osób zmieniło jakość swojego życia diametralnie. Zarówno zostając klientem VIP i korzystając ze skuteczności naszych produktów, jak i decydując się na dołączenie do naszej biznesowej społeczności i poprawiając swoją sytuację materialną. Uważam, że jesteśmy firmą MLM unikalną, gdzie niemożliwe staje się realne. Być może to dzięki temu, że włożone jest w nią serce i wartości rodzinne właścicieli, a być może dzięki ich wizjonerskim strategiom biznesowym. A być może dzięki perfekcyjnej mieszance jednego i drugiego? – powiedziała nam Anna Weseli, market mentor, udziałowiec Monat, członkini Motor Clubu.

Mogą Cię również zainteresować