MONAT Wellness. Network marketingowa nowość w dziedzinie zdrowego stylu życia

przez Maciej Maciejewski
4254 odsłony

Działająca w systemie MLM firma MONAT Global zaprezentowała swoją nową kolekcję produktów o nazwie Wellness. Jest to składająca się z czterech wyrobów linia opracowana we współpracy z ekspertem holistycznym, doktorem Brentem Aginem.

– Kluczem do dobrego wyglądu i samopoczucia są trzy podstawowe filary: właściwe odżywianie, ćwiczenia i odpoczynek czyli regeneracja – powiedział dr Brent Agin. – Zaprojektowaliśmy MONAT Wellness po to, aby zachęcić ludzi do pozytywnego, nieskomplikowanego podejścia do optymalizacji tych obszarów naszego życia, wspierając dobre samopoczucie jako część naszej codziennej rutyny – dodał.

Premiera nowej linii oznacza ekspansję firmy MONAT w trzeciej już kategorii produktowej. Wcześniej spółka zaliczyła udane wdrażanie na rynek wyrobów do pielęgnacji włosów i skóry, dzięki którym marka przekształciła się ze start-upu poruszającego się w systemie MLM w jedną z najszybciej rozwijających się spółek w Ameryce, obsługującą ponad 2 miliony klientów VIP na całym świecie.

– MONAT jest znana ze swojego zaangażowania w promowanie zdrowego starzenie się i mocy piękna, a to coś więcej niż tylko tematy dotyczące skóry – powiedział Ray Urdaneta, współzałożyciel i dyrektor generalny MONAT. – Okazało się, że nasi konsumenci aktywnie poszukują lepszych produktów do swojego stylu życia, które uzupełniałyby ich rutynę, co skłoniło nas do wprowadzenia nieco innego podejścia do zdrowia wewnętrznego i piękna zewnętrznego – dodał Urdaneta.

Wśród nowych produktów znalazły się MONAT Balance (prebiotyk i probiotyk w kapsułce), MONAT Energy (mieszanka napojów), Collagen Key (wegański środek wspomagający naturalną produkcję kolagenu w organizmie) oraz Total Greens (uniwersalny proszek zawierający 37 bogatych w przeciwutleniacze owoców i warzyw oraz błonnik dodający energię i wzmacniający odporność). Firma planuje rozszerzyć tę linię produktową pod koniec br. o MONAT Sleep Drops.

Komentarz Aleksandry Dąbrowskiej: – Od blisko 10 lat prowadzę firmę w branży turystycznej. Dość sporą firmę. Może nie zatrudniamy wielu pracowników, nie mniej jednak utrzymanie 23 koni i wszystkich pozostałych zwierząt oraz opłacenie rachunków, w czasie całkowitego przestoju, to nie lada wyczyn. Dla nas wszystkich w turystyce to bardzo ciężki czas. Co będzie dalej? Nawet nie chcę się zastanawiać. Na szczęście na początku roku podjęłam decyzję o współpracy z nową na polskim rynku firmą MONAT. Tak! To był strzał w dziesiątkę! Teraz, gdy całym rynkiem pracy rządzi koronowirus, działalność systemu marketing wielopoziomowy rozkwita. Dlaczego? Cała moja praca opiera się głównie na internecie, gdzie dzięki licznym aplikacjom istnieje możliwość odbywania spotkań i sprzedaży produktów online. Dla mnie to nie jedyne zalety pracy w taki sposób. Dzięki MONAT zarabiam naprawdę duże pieniądze. Pracuję, gdzie i kiedy chcę. Mam masę czasu dla dzieci, na swoje pasje, na czytanie i odpoczynek, a przede wszystkim mam piękne włosy, skórę i rzęsy. Firma daje ogromne możliwości rozwoju. Tu wszystkie jesteśmy doceniane i zaopiekowane. W styczniu usłyszałam o możliwości bycia udziałowcem. To było dla mnie tak odległe i nieosiągalne, ale konsekwencja i upór dają ogromne możliwości. W sierpniu awansowałam na market mentora. Teraz czekam na moją pierwszą dywidendę za trzeci kwartał. I już wiem, że osiągnąć może to każdy. Wystarczy mocno chcieć.

Komentarz Karoliny Dybały: – Dlaczego Monat? Za każdym razem, gdy słyszę to pytanie, w mojej głowie pojawiają się wspomnienia sprzed prawie 2 lat, kiedy poszukiwałam dla siebie odpowiedniego rozwiązania. Wśród swoich znajomych miałam wiele osób, które budowały marketing sieciowy, więc poznałam kilka różnych planów marketingowych, zdobyłam więcej informacji o tej branży. Im więcej słuchałam, tym większy miałam w głowie mętlik, bo tak naprawdę nie przemawiał do mnie żaden produkt, a nie umiałabym sprzedawać czegoś, czego nie używam albo nie jestem z tego zadowolona, bo nie mam rezultatów. I wtedy pojawiła się firma Monat, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Jest produkt, o którym nie będę zapominać i który przede wszystkim działa. Kiedyś moje włosy były koszmarem, teraz są prawdziwą ozdobą i je uwielbiam. Brak wymogu comiesięcznych zakupów – kupuję, kiedy chcę i co chcę. Możliwość zarabiania od razu, gdy tylko wchodzisz do firmy. Ja pierwszą wypłatę dostałam po ok. 2 tygodniach pracy. Udziały z rynku europejskiego czyli dodatkowa wypłata 4 razy w roku są dziedziczne, a otrzymujesz je osiągając poziom market mentora. To był mój cel, gdy weszłam do firmy i osiągnęłam go już po roku. Kwestia szkoleń. W Monat są na wysokim poziomie zarówno online, jak i i offline. Ogromnym plusem jest to, że masz wszystko w jednym miejscu. W Twoim back office. No i ta atmosfera oraz ludzie. Brak zawiści. Tutaj ludzie sobie naprawdę pomagają. Firma Monat zmieniła życie nie tylko moje, ale również wielu osób w moim zespole. W styczniu 2020 roku zakończyłam pracę na etacie bo doszłam do wniosku, że zawsze chciałam pracować dla siebie i tak właśnie się stało. Od tamtej pory biznes MLM to moje główne źródło dochodu. Jestem wdzięczna za to, że ta firma pojawiła się w moim życiu. A to wszystko to dopiero początek!

Mogą Cię również zainteresować