MOVE YOUR ASS – edukacyjny ewenement w MLM

przez Marek Wyrzychowski

Siedzisz? To dobrze. Skup się teraz mocno. Zadam Ci jedno proste, ale niezmiernie ważne dla Ciebie i Twojej rodziny pytanie. Czy chcesz, aby Twoje przedsięwzięcie biznesowe ruszyło wreszcie z miejsca? Czy chcesz, żeby Twój biznes nadał wreszcie Twoim działaniom status i miano sukcesu? Mówisz i masz…

Startujemy z zapisami na elitarne szkolenie, jakiego w branży MLM nie zrobił jeszcze nikt. To prawdopodobnie edukacyjny ewenement. Na pewno w Polsce. To nie będzie pięcio minutowe fruwanie marynarek połączone z miałkimi westchnieniami i niedającymi żadnych wymiernych efektów poklaskami w stylu zaświecimy Ci w głowie latareczką i poczujesz lekki impuls czyli przyjedziemy, pogadamy, zjemy, pośmiejemy się i do domku. My zrzucimy Ci z kilkuset metrów w głowę kilka ton eduplazmy i oświecimy Cię totalnym blaskiem mega informacji. To co się stanie w Twojej głowie będzie niczym jak zetknięcie się oko w oko z oślepiającym światłem wybuchającej supernowej. To będzie jak promień lasera skupiający swoje super mocne epicentrum w jednym, malutkim punkcie. I wreszcie zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi. MOVE YOUR ASS to unikalna merytoryka i warsztaty, które są efektem piętnastoletniej pracy – obserwacji i doświadczenia czterech znanych w Polsce specjalistów. Fakt, że udało się ich zebrać dla Was w jednym miejscu… To po prostu cud.

Tam pokażemy Ci jak inteligentnie połączyć ze sobą dwie rzeczy, niezbędne dzisiaj do zbudowania porządnego biznesu. Po pierwsze – jak stworzyć duże, sprawne struktury sprzedażowe. Po drugie – jak w tym celu wykorzystać dostępne dziś narzędzia i strategie internetowe. Kiedy połączysz te dwa czynniki, niestety, ale sukces będzie gwarantowany!

MOVE YOUR ASS  – dwa dni edukacji i warsztatów, po których będziesz gotowy na to, aby zbudować swój biznes życia. Takiego szkolenia nie zrobił jeszcze nikt. I nikt, nigdy nie zrobi. Gwarantuje Ci to Network Magazyn. Nikomu już nie uda się zebrać tych czterech facetów w jednym miejscu. Nie ma takiej możliwości.   

WAŻNE: Ze względu na konkretne, unikalne warsztaty, w tym szkoleniu może wziąć udział tylko 20 osób. Więc od tego momentu – kto pierwszy ten lepszy. Zapisy tutaj: www.moveyourass.pl

PS. Jaki koszt? Śmiesznie niski. Po kilku miesiącach konsultacji ze specjalistami i Czytelnikami wyceniliśmy, że takie szkolenie powinno być sprzedawane po ok. 6 000 zł od osoby. Teraz możesz nabyć ten produkt za jedyne 1 200 zł. Ale decyzja musi być błyskawiczna bo na sali mamy ustawionych tylko 20 krzeseł. Wystarczy się zgłosić tutaj: www.moveyourass.pl

Szkolenie MOVE YOUR ASS odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018 roku w uroczej miejscowości Żelazko na Śląsku. W jego cenie każdy dostaje nocleg, wyżywienie, materiały edukacyjne i przede wszystkim unikatową wiedzę skrupulatnie zebraną i przekazaną małej, zwartej grupie przez najlepszych w Polsce specjalistów, działających od wielu lat w dziedzinie network marketingu, reklamy, mediów i szeroko rozumianej branży internetowej. Po tym weekendzie zbudujesz biznes życia. Dynamicznie, skutecznie i profesjonalnie! Kilka słów o prelegentach…

Maciej MediaFun Budzich. Pasjonat i komentator nowych mediów, rynku reklamowego i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością. Organizator wielu inicjatyw związanych z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym: konferencje (TUBA, MediafunLAB, OchMyBlog, debata ZapytajPremiera), popularyzuje idee barcampów, współorganizuje Aulę Polską. Juror w konkursach branżowych (MediaTrendy, Blog Roku, StartupFest). Internet Standard uznał go za Człowieka Roku 2009, a Onet (organizator konkursu Blog Roku) przyznał mu specjalne wyróżnienie za popularyzację blogów. W 2013 roku podczas Blog Forum Gdańsk otrzymał nagrodę „Bloger odpowiedzialny społecznie”. Wykładowca m.in. w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Tischnera w Krakowie i AGH w Krakowie na kierunku marketing internetowy. (www.mediafun.pl)

Maciej Zuch Mazurek. Bloguje od niemal dekady. Wykorzystanie internetu do rozwoju firmy opanował do perfekcji. Pisze o ojcostwie, byciu freelancerem, grafikiem. Uwielbia Gwiezdne Wojny, gry wideo i planszowe, paintball, Pink Floyd i kawę. Dużo kawy. Dzięki blogowi zostawił etat i prowadzi własne studio graficzne, a także z powodzeniem monetyzuje blog. Organizuje spotkania i konferencje blogerskie. Wykłada na Collegium Da Vinci, gdzie próbuje przekazać studentom mediaworkingu wiedzę o dobrym contencie. Bywa prelegentem na konferencjach związanych z rodzicielstwem. Ojciec trójki dzieci. Współpracował z takimi markami jak: Disney Polska, PKO BP, Philip&Morris, Danone, Greenpeace, Delloite, Orange, T-mobile, Smyk, Luxtorpeda, Arka Noego czy Network Magazyn. (www.zuch.media)

Piotr Wajszczak. Z-ca redaktora naczelnego „Network Magazynu” – jedynego w Polsce, niezależnego pisma dla sektora DS/MLM. Przedsiębiorca, inwestor, zwycięzca konkursu Blog Roku 2010 w kategorii „Blogi Profesjonalne”. Znawca systemu marketing sieciowy, który w ramach funkcjonowania projektu „Akademia MLM” walnie przyczynił się do zainicjowania kilkunastu świetnie prosperujących w tym sektorze spółek. (www.piotrwajszczak.pl)

Maciej Maciejewski. Redaktor naczelny „Network Magazynu” – jedynego w Polsce, niezależnego pisma dla sektora DS/MLM. Współtwórca pierwszego na świecie „Klubu TOP Liderów MLM”, twórca instytutu szkoleniowego „Akademia MLM” – jednostki edukacyjnej, skupiającej pod jednym szyldem światowej sławy specjalistów z różnych dziedzin, której zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży oraz pomoc w inicjowaniu nowych firm MLM. (www.biznesfan.pl)

Agendę szkolenia i miejsce do rezerwacji na MOVE YOUR ASS znajdziesz w tym miejscu.

Pamiętaj. W tym elitarnym szkoleniu może wziąć udział tylko 20 osób! Więc? Kto pierwszy ten lepszy! Nie zwlekaj…

Mogą Cię również zainteresować