Można już głosować w pierwszej edycji konkursu MLM BUSINESS AWARDS

przez Piotr Hoffmann

Na portalu społecznościowym dla branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego Networkio.eu można już oddać głosy w sześciu kategoriach historycznej, pierwszej edycji prestiżowego konkursu MLM BUSINESS AWARDS.

Konkurs MLM BUSINESS AWARDS stworzyliśmy dla naszej branży, ponieważ warto, a nawet trzeba wyróżniać wybitnych liderów i wybitne firmy za to, że dla całego sektora DS/MLM robią wspaniałe i pożyteczne rzeczy. Uznaliśmy, że konieczne jest wyróżnienie, które pozwoli wskazywać i nagradzać wyjątkowe jednostki. Takie osoby i takie firmy, które swoimi zasadami profesjonalizują branżę i sprawiają, że zyskuje na tym cały network marketing w Polsce i na świecie, a dzięki temu wiele osób budując ten biznes może zarabiać godziwe pieniądze i realizować swoje marzenia oraz cele. Wszak niejeden lider odniósł w tej dziedzinie sukces więc warto, aby wreszcie dowiedział się o tym świat.

Statuetki nagrody w konkursie MBAStatuetki nagrody w konkursie MBA

MLM BUSINESS AWARDS to pierwsze w historii wyróżnienia dla najlepszych liderów i najlepszych firm w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. To prestiżowa nagroda, której posiadanie będzie synonimem sukcesu, szacunku oraz uznania.

Przedwczoraj rozpoczął się w konkursie MBA ETAP I, czyli głosowanie internautów w sześciu kategoriach:

  • TOP LIDER MLM 2014
  • TOP LIDER MLM – DEBIUT 2014
  • TOP LIDER MLM – CAŁOKSZTAŁ 2014
  • TOP FIRMA MLM 2014
  • TOP FIRMA MLM – DEBIUT 2014
  • TOP TEAM MLM 2014

Jak wziąć udział w głosowaniu? To proste. Po pierwsze trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Następnie trzeba znaleźć na portalu specjalny, czarny baner MLM BUSINESS AWARDS, który znajduje się po prawej stronie. Potem, klikając w poszczególne kategorie konkursu, każdy internauta może oddać jeden głos w każdej kategorii. Prawda, że proste? To do dzieła!

Więcej informacji o zasadach, poszczególnych kategoriach oraz dalszych etapach konkursu MBA przeczytasz w tym miejscu

Mogą Cię również zainteresować