My chcemy odnieść sukces biznesowy i finansowy. A Ty?

przez Maciej Maciejewsk

Ręka w górę: kto odpowiedział twierdząco na powyższe pytanie? Tak naprawdę to pytanie retoryczne, bo na pewno jeśli czytasz ten tekst w Network Magazynie lub na jego serwisie, to jesteś tutaj nie przez przypadek. Jesteś tutaj, bo jesteś ambitny, masz chęć do działania, zarabiania dużych pieniędzy…

…nieustannego rozwoju, osiągania tego, co dla Twoich rówieśników może być wręcz nieosiągalne, a także liczysz na szybkie i konkretne efekty, więc jednym słowem – chcesz właśnie odnieść tytułowy sukces. Świetnie! W takim razie dobrze trafiłeś…

Dlaczego?

Ponieważ Twój zapał i entuzjazm możesz wykorzystać dołączając do firmy, która nie tylko odniosła sukces rynkowy, ale ma ambitne plany dalszego rozwoju w oparciu o ludzi takich jak Ty. Czy jesteś na tyle odważny w myśleniu by zastanawiać się:

  • jak to jest zarabiać więcej niż nie jeden dyrektor w największych korporacjach?
  • jak w szybkim tempie dojść do wysokiego statusu  finansowego, do którego osoby na etatach dochodzą (jeśli mają szczęście) całe życie?
  • jak wyglądałoby życie Twoje i Twoich bliskich, gdyby było Cię stać na egzotyczne wycieczki, szybkie samochody i realizację każdego hobby?
  • jak czułbyś się wiedząc, że jesteś panem sytuacji, Ty decydujesz kiedy i jak pracujesz, a nie jesteś jedynie trybikiem w korporacji?

Jeśli masz takie myśli, to firma Centrum Odszkodowań DRB jest miejscem właśnie dla Ciebie. To miejsce dla ludzi z pasją, nieograniczonymi możliwościami zarobkowymi oraz rozwojowymi, a także właściwie wyznaczonymi kierunkami działań – miejsce, gdzie CZŁOWIEK jest w samym CENTRUM, bo to on jest najważniejszym ogniwem sukcesu firmy i własnego. Tę firmę zbudowali ludzie wierzący w nieograniczone możliwości ludzkiego potencjału i nadal na tym budują jej rozwój.

Wciąż zastanawiasz się co jeszcze więcej możesz zyskać dzięki współpracy z Centrum Odszkodowań DRB?

– Praca w DRB to dla nas ważny styl życia zaznacza Jan Buzalewicz, wiceprezes zarządu Centrum Odszkodowań DRB. – Każda osoba jest ważną częścią firmy, która buduje swoją karierę przy wsparciu Lidera i ma wpływ na wiele kluczowych jej obszarów. W ramach DRB bardzo stawiamy na rozwój i wsparcie, bo dobrze wiemy jak istotna na starcie i w kolejnych etapach rozwoju jest pomoc udzielana przez firmę. Co ważne, raz osiągnięty u nas poziom w planie kariery pozostaje – nikt z niego nie może zostać zdegradowany, a nawet więcej – masz szansę na dalszy rozwój i awansowanie coraz wyżej w strukturach firmy. Poza tym takie atrybuty, jak: wysokie zarobki w szybkim czasie (nie trzeba tutaj budować rozległych sieci sprzedaży, by zarabiać duże pieniądze), a także możliwości budowania MLM-u na dużych nadprowizjach oraz liczne bezpłatne szkolenia – to tylko cześć elementów decydujących o efektywnej pracy i sukcesie w DRB. Co więcej? Masz niepowtarzalną szansę brać udział w licznych programach motywacyjnych, w tym w programach finansowania aut oraz w szkoleniach zagranicznych realizowanych w ramach konkursów. Poza tym prestiżowa usługa oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie i szkolenia przez nich realizowane, to również wielki atut  współpracy z DRB. Ponadto dzięki bardzo jasno określonym standardom, wypracowanym i sprawdzonym narzędziom pracy, spod naszej ręki wyszło wielu Liderów rynku MLM. My wiemy jak to zrobić – zaufaj nam i sam się przekonaj dołączając do Liderów MLM! – zachęca wiceprezes DRB.

Sam decyduj!

Życie to ciągła pogoń za szansami, których zwykle nie dostrzegamy lub nie potrafimy wykorzystać. Teraz Ty masz taką wyjątkową szansę i tylko od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz. Od Ciebie zależy czy dołączysz do nas i wykorzystując dane Ci nieograniczone możliwości zarobkowe kompletnie przemodelujesz swoje życie. Biorąc udział w naszych konkursach odwiedzisz na koszt firmy tak fascynujące miejsca jak Oman czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, a korzystając z systemu finansowania luksusowych samochodów spełnisz swój motoryzacyjny sen. Oczywiście pieniądze, nawet ogromne, to nie wszystko, ale właśnie dlatego gwarantujemy Ci unikalne możliwości rozwoju w oparciu o wyjątkowe szkolenia i programy prowadzone przez wybitnych fachowców. Chcemy byś rozwijał się razem z nami.

Podoba Ci się taka perspektywa? A może wątpisz w to, czy ta bajka może się ziścić? Tak? To sprawdź nas!

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Poznaj ludzi, którzy kiedyś uwierzyli, że marzenia i wyznaczone cele są po to, by je spełniać. To Twoja decyzja, to Twoja szansa, to może być Twój dzień!

Dołącz do Centrum Odszkodowań DRB i zostań Liderem rynku MLM

DRB opiera swój biznes na rozwijaniu i kształtowaniu często unikalnych, mocnych stron swoich ludzi. Wie jak to robić, by tkwiący w Tobie potencjał eksplodował i nie daj sobie wmówić, że Ty akurat go nie masz. Przyjdź do nas, a my Cię przekonamy, że każdy zasługuje na swoją szansę i każdy może ją wykorzystać. Zacznij swoją wielką życiową przygodę jako Agent DRB, by wkrótce zostać jej liderem i rozwinąć skrzydła, o których może zapomniałeś, że w ogóle je masz.

Na koniec powiemy Ci jedno – pamiętaj, że to TY jesteś WARTOŚCIĄ, a każdy od życia dostanie to czego NAPRAWDĘ chce. NAPRAWDĘ chcesz więcej? NAPRAWDĘ chcesz zarabiać duże pieniądze? Chcesz pracować w prestiżowej firmie? Chcesz sam wyznaczać swój czas pracy, a przy tym mieć wsparcie swojego Lidera? Chcesz odnieść tytułowy SUKCES BIZNESOWY I FINANSOWY?

Zapraszamy Cię byś wstąpił na drogę, po której od dawna kroczą już rzesze naszych współpracowników i są najlepszym dowodem, że nie rzucamy słów na wiatr, lecz wiemy bardzo dobrze jak pomóc Ci zbudować Twój sukces i zadowolenie. Nie zwlekaj, nie ma nic gorszego niż szanse… które przechodzą obok. Dołącz do Centrum Odszkodowań DRB – Lidera rynku odszkodowań w Polsce! To tu marzenia przekuwamy w cele, a cele w realne działanie, efekty i konkretne wyniki finansowe.

To właśnie stąd wywodzą się główni Liderzy rynku MLM – dołącz do nich i TY! Napisz do nas: [email protected], zadzwoń: 544 14 14 14 i wejdź na stronę: www.drb.pl (dział „Kariera”).

Mogą Cię również zainteresować