Nadzieja umiera ostatnia. Olej leczniczy z konopi indyjskich

przez Piotr Hoffmann
1878 odsłony

Max to syn Doroty Gudaniec, dystrybutorki network marketingowej firmy Herbalife. Jeszcze niedawno lekarze twierdzili, że chłopczyk nie ma szans na przeżycie. Jego stan powodował u dziecka brak jakichkolwiek reakcji na świat zewnętrzny a w wyniku padaczki lekoopornej Max miał ok. 300 ciężkich ataków dziennie. Pomogła marihuana…

źródło: TVNźródło: TVN

Propagowaniem leczniczego działania marihuany i pochodzącego z tej rośliny oleju leczniczego z konopi indyjskich od niedawna zajmuje się Polska Akademia Zdrowia, która w tym celu, pod czujnym okiem Jerzego Zięby, zainicjowała projekt „Polacy dla Polaków”. Szerzej pisaliśmy na ten temat w artykule „Marihuana i POLACY DLA POLAKÓW. Nowy projekt Polskiej Akademii Zdrowia”.

– Ja jestem tylko tubą. Chcę tylko pokazać ludziom, że nadzieja umiera ostatnia i do samego końca nie można się poddać. Marihuana stała się dla nas wybawieniem i naturalną sytuacją jest dla mnie to, że trzeba się z tą informacją podzielić. Nie można traktować jak przestępców ludzi, którzy chcą ratować swoich bliskich” – mówi mama schorowanego Maxa.

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego wywiadu z Dorotą Gudaniec (obecnie już członek zarządu fundacji „Polacy dla Polaków” i członek PAZ) oraz posłem na Sejm RP Dariuszem Dziadzio (członek katedry d/s edukacji społecznej na rzecz zdrowia PAZ):

Mogą Cię również zainteresować