Nadzieja umiera ostatnia. Olej leczniczy z konopi indyjskich

przez Piotr Hoffmann

Max to syn Doroty Gudaniec, dystrybutorki network marketingowej firmy Herbalife. Jeszcze niedawno lekarze twierdzili, że chłopczyk nie ma szans na przeżycie. Jego stan powodował u dziecka brak jakichkolwiek reakcji na świat zewnętrzny a w wyniku padaczki lekoopornej Max miał ok. 300 ciężkich ataków dziennie. Pomogła marihuana…

źródło: TVNźródło: TVN

Propagowaniem leczniczego działania marihuany i pochodzącego z tej rośliny oleju leczniczego z konopi indyjskich od niedawna zajmuje się Polska Akademia Zdrowia, która w tym celu, pod czujnym okiem Jerzego Zięby, zainicjowała projekt „Polacy dla Polaków”. Szerzej pisaliśmy na ten temat w artykule „Marihuana i POLACY DLA POLAKÓW. Nowy projekt Polskiej Akademii Zdrowia”.

– Ja jestem tylko tubą. Chcę tylko pokazać ludziom, że nadzieja umiera ostatnia i do samego końca nie można się poddać. Marihuana stała się dla nas wybawieniem i naturalną sytuacją jest dla mnie to, że trzeba się z tą informacją podzielić. Nie można traktować jak przestępców ludzi, którzy chcą ratować swoich bliskich” – mówi mama schorowanego Maxa.

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego wywiadu z Dorotą Gudaniec (obecnie już członek zarządu fundacji „Polacy dla Polaków” i członek PAZ) oraz posłem na Sejm RP Dariuszem Dziadzio (członek katedry d/s edukacji społecznej na rzecz zdrowia PAZ):

Mogą Cię również zainteresować