Nagroda dla firmy Souvre Internationale

przez Piotr Hoffmann
1386 odsłony

Gratulacje dla twórców i wszystkich dystrybutorów polskiej, network marketingowej firmy Souvre Internationale. Projekt otrzymał nagrodę pisma Businesswoman & life w kategorii „Lider branży marketingu społecznościowego”.

Łukasz SmolińskiŁukasz Smoliński

„Jesteśmy Liderem w branży marketingu społecznościowego w plebiscycie Businesswoman & life! Nagrodę, którą w imieniu firmy odebrał Łukasz Smoliński, dedykujemy wszystkim Partnerom, którzy od 3 lat aktywnie promują ideę naszego biznesu i możliwości, które dajemy społeczeństwu w systemie network marketingu. Dziękujemy za Waszą postawę, która zawsze świadczy o wartościach, które wyznaje nasza firma – uczciwość, profesjonalizm, najwyższa jakość produktów i dostawy. Jesteście najlepsi!” – czytamy w informacji prasowej.

– Po raz kolejny firma Souvre Internationale pokazuje, że jest ogromną marką! Na prestiżowej gali Businesswoman & life otrzymaliśmy statuetkę w bardzo wymownej kategorii Lider marketingu społecznościowego. Miałem zaszczyt odebrać statuetkę w imieniu firmy Souvre, a na scenie opowiedziałem wszystkim gościom spoza sektora DS/MLM o naszym biznesie oraz o trendzie business & beauty, która jest nam szczególnie bliska. Brawo dla wszystkich partnerów Souvre! To nasz kolejny, wielki sukces! – powiedział nam Łukasz Smoliński.

Mogą Cię również zainteresować