Nagroda dla firmy The Juice Plus+ Company

przez Katarzyna Wagner
2334 odsłony

Gratulacje dla twórców i wszystkich partnerów network marketingowej firmy The Juice Plus+ Company. Projekt otrzymał nagrodę pisma Businesswoman & life w kategorii „Lider propagowania zdrowej diety i dobrego samopoczucia”.

Michał GuzowskiMichał Guzowski

„Drodzy znajomi! Na wczorajszej gali Businesswoman & life nasza firma i jej misja Inspiring Healthy Living Around the World otrzymała nagrodę w kategorii Lider propagowania zdrowej diety i dobrego samopoczucia. Jestem taka dumna, że razem to tworzymy i mamy produkty pierwszej potrzeby, które sprawdzają się u mnie tak samo jak u milionów innych ludzi nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Zdrowy styl życia to już dziś nie tylko moda. Przede wszystkim konieczność!” – napisała przedwczoraj na Facebooku Hanna Ogon.

Nagrodę podczas gali zorganizowanej przez magazyn Businesswoman & life odebrał w imieniu firmy The Juice Plus+ Company Michał Guzowski – jej dyrektor na Polskę. Ten działający w systemie network marketing biznes zainicjował w 1970 roku Jay Martin. Najpierw było NSA (National Safety Associates) w Collierville, Tennessee (USA).

Firma, która postawiła sobie za zadanie, uczynić życie ludzkie bezpieczniejszym i lepszym. Na początku zajmowała się sprzedażą detektorów ognia i dymu. W latach 80-tych oferta została poszerzona o filtry powietrza i wody. W 1993 roku położono kamień węgielny pod przedsięwzięcie, które dziś znamy jako Juice Plus+. Odtąd firma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę produktową. Początkowo była to sprzedaż bezpośrednia na małą skalę, ale z czasem firma stała się spółką globalną, która dba o lepsze życie wielu ludzi w ponad 20 krajach. Odpowiedzialną za wszystkie kraje europejskie jest siedziba w szwajcarskiej Bazylei.

Mogą Cię również zainteresować