Najbardziej przedsiębiorcze Polki znów zostaną nagrodzone

przez Aleksandra Olszewska
734 odsłony

Już po raz dziesiąty redakcja magazynu Businesswoman & life ogłosi wyniki prestiżowego konkursu Polish Businesswomen Awards. Z tej okazji 11 października 2019 w warszawskim hotelu Regent odbędzie się uroczysta Gala.

W pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu spotkają się najbardziej przedsiębiorcze Polki, aby móc cieszyć się nagrodą, zbierać gratulacje i rozmawiać o planach na przyszłość. Statuetki X Polish Businesswoman Awards to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność, za promowanie kobiecej siły, uporu i kreatywności.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, prezentacja ich osiągnięć, wyróżnianie oraz nagradzanie najbardziej kreatywnych i dynamicznych osób biznesu. Naszymi kandydatkami do statuetek są kobiety z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które stały się motorem napędowym polskiej gospodarki i siłą Polek.

Galę X Polish Businesswomen Awards poprowadzi Jacek Borkowski a znakomita piosenkarka Kasia Stankiewicz uświetni wieczór swoim koncertem. Zachęcamy do oddawania głosów SMS-owych. Głosowanie trwa od 20.09.2019 r. do 09.10.2019 r. do godz. 14:00

Przypominamy, że branża sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego również ma szansę odcisnąć tam swoją dłoń. A to za sprawą Renaty Błażejewskiej, która startuje w kategorii „Wybitna osobowość w marketingu sieciowym”. Więcej informacji na www.konkurskobietbiznesu.pl

Mogą Cię również zainteresować