Najbliższe imprezy MLM

przez Marek Wyrzychowski
549 odsłony

Najbliższe tygodnie naszpikowane są seminariami, konferencjami i piknikami firm MLM, jak nigdy dotąd. Oczywiście wszędzie tam, gdzie „Network Magazyn” został zaproszony pojawią się nasi dziennikarze, aby nasi Czytelnicy mieli rzetelne, branżowe informacje, podane szybko i z pierwszej ręki.

Już jutro w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się oficjalna uroczystość zainicjowania w Polsce firmy MonaVie. W planie, oprócz wykładów i prezentacji jest również przewidziana degustacja nowego produktu o nazwie MV Active. Na imprezie będzie się znajdowało stoisko „Network Magazynu”, gdzie każdy zainteresowany zakupi najnowszy, 23 numer gazety. Dzień ten będzie więc premierą tego oczekiwanego od trzech miesięcy wydania. Przy okazji informujemy, że z powodu dużej liczby zaproszonych gości, jedna osoba będzie mogła nabyć tylko jeden egzemplarz „Network Magazynu”. Oto okładka:


„Network Magazyn” nr 23/2010

Również jutro, w Aeroklubie Wrocławskim (Lotnisko Szymanów), jak co roku będą się bawili współpracownicy firmy FM GROUP. Tym razem impreza przygotowana jest pod hasłem „Aniołki FM’u” i z pewnością weźmie w niej udział kilka tysięcy networkerów FM z całego świata. Spoglądając za redakcyjne okno wypada nam życzyć dużo, dużo słońca!

Nie możemy się doczekać szykując już kowbojskie odzienia na 22 maja br. Otóż tego dnia w Baranówku pod Poznaniem dojdzie do bezprecedensowej imprezy MLM na ranczo Bohdana Smolenia. Networkowy piknik pod hasłem „Klub TOP Smakoszy MLM” zorganizował generał Wajszczak, a jej celem jest integracja środowiska branżowego oraz zbiórka środków pieniężnych na chore dzieciaki, które u Smolenia zażywają leczniczej hipoterapii. Z kowbojskimi kapeluszami wymachując lassem będzie się tam bawiła ponad setka menedżerów, prezesi i dyrektorzy firm MLM.

8 czerwca br. dojdzie do IV spotkania „Klubu TOP Liderów MLM”. O szczegółach nie możemy jeszcze poinformować, ponieważ każdego dnia do listy tematów dodawane są nowe. Również na bieżąco napływają do naszej redakcji zgłoszenia od nowych kandytatów, którzy chcą zostać przyjęci do szacownego grona polskich TOP Liderów i dzaiłać po szyldem klubu w ramach budowania marki i wizerunku branży DS/MLM. Więcej o tym unikalnym w skali świata przedsięwzięciu można przeczytać tutaj.

2 czerwca br. tradycyjnie w hotelu OSSA (Rawa Mazowiecka) odbędzie się letnia edycja seminarium szkoleniowego „Akuna LeaderShip Academy”. Jeszcze nie dotarła do nas oficjalna rozpiska z tym, co się będzie tam dokładnie działo, ale po tym, co widzieliśmy w Ossie rok temu możemy być pewni, że Akuna i jej liderzy-wykładowcy znów porażą swoim profesjonalizmem. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że m.in. ma tam mieć również swój wykład nasz redaktor naczelny Maciej Maciejewski.

Grzegorz Kamiński, wiceprezydent z firmy Akuna
Grzegorz Kamiński, wiceprezydent z firmy Akuna

W dniach 16-17 czerwiec br., ponoć pierwszy raz w tak licznym gronie i na dwa dni spotkają się w jednym miejscu najlepsi liderzy ze struktury Natalii Ryńskiej – diamentowej orchidei z FM GROUP. Wszystko będzie się działo w hotelu Gołębiewski (Wisła), a wśród prowadzących będą mi.in.: Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu” oraz Olek Sienkiewicz Szymon Gruszka i Mariusz Szuba (trenerzy NLP).

Oczywiście po każdym przedsięwzięciu można liczyć na obszerny fotoreportaż i filmy. Tylko u nas.

Mogą Cię również zainteresować