Najbliższe imprezy MLM

przez Maciej Maciejewski
489 odsłony

Najbliższe tygodnie będą naszpikowane seminariami i spotkaniami firm MLM, jak nigdy dotąd. Oczywiście wszędzie tam, gdzie „Network Magazyn” został zaproszony pojawią się nasi dziennikarze z reporterskim zoomem, aby Czytelnicy mieli rzetelne, branżowe informacje podane szybko i z pierwszej ręki.

Już jutro o 22.00 wylatujemy z Okęcia na piękną i przede wszystkim ciepłą wyspę Cypr do miasta Larnaca, gdzie razem z ekipą najlepszych dystrybutorów K-Link Poland weźmiemy udział w V Europejskim Kongresie tego malezyjskiego network marketingu.

30 stycznia br. w poznańskim multikinie odbędzie się z kolei oficjalna prezentacja nowych produktów firmy FM GROUP Polska z serii FM GROUP MAKE UP. Specjaliści przedstawią tam ponadto najnowszy program motywacyjny i odbędzie się uhonorowanie laureatów programów motywacyjnych „Poławiacze Pereł” i „Szybkie Efekty”.

Natomiast wszyscy Akunowicze szykują się już zapewne i zbierają siły na 20 lutego br., albowiem tego dnia w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się wielkie przedsięwzięcie „Your Akuna Day”. Gościem specjalnym imprezy będzie Marek Kamiński – znany podróżnik/polarnik, żeglarz, autor książek, fotograf i przedsiębiorca. Uwieńczeniem spotkania będzie koncert polskiej gwiazdy muzyki rockowej, grupy Perfect. Trzeba zaznaczyć, że rok 2010 jest dla Akuny rokiem jubileuszowym. Firma świętuje swoje okrągłe, 10 urodziny.

Mogą Cię również zainteresować