Napad w Souvre czyli jak zrobić dobry film z konferencji

przez Piotr Hoffmann
2209 odsłony

Koniecznie musicie zobaczyć ten film wideo relacjonujący szkolenie polskiej, network marketingowej firmy Souvre Internationale. To świetny przykład na to, jak robić materiały promocyjne idąc z duchem czasu i rozwijać swój biznes MLM zgodnie z obowiązującymi trendami. Profesjonalnie…

Jan ZającJan Zając

Co to było za szkolenie? Mówi Jan Zając z firmy Souvre Internationale: – Pod koniec 2019 roku wraz z całą grupą moich dyrektorów mieliśmy przyjemność zorganizować kolejną konferencję dla naszej wspaniałej struktury. Z tego wydarzenia powstał bardzo fajny materiał wideo. Jak zawsze całemu eventowi towarzyszyła masa humoru połączonego oczywiście z profesjonalizmem. Tym razem motywem przewodnim spotkania był Netflixowy „Dom z papieru” więc „ubraliśmy” całą konferencję w napad.

– W network marketingu najważniejsze jest rozwijać biznes w ekipie, w której możesz się jeszcze dobrze bawić! Polecam i mam nadzieję, że tak jak i u mnie u Was również ten film wywoła szczery uśmiech – dodał Mateusz Wróbel.

PS. Kto za tym stoi? – Dziękuję wszystkim dyrektorom za profesjonalne, pełne wielu wartości prelekcje. Dziękuję Jędrzejowi Lorkowi za dopilnowanie całej organizacji pod każdym względem i do samego końca. Dziękuję Grzegorzowi Brylakowi i Dawidowi Słowińskiemu za pomysł scenariusza do tego mini filmu, a przede wszystkim za kapitalną robotę – dodał Jan Zając.

Mogą Cię również zainteresować