Nasi ludzie w półfinale „Mam Talent”!!!

przez Katarzyna Wagner
448 odsłony

Zespół „TEKLA KLEBETNICA”, którego dwóch członków to wieloletni menedżerowie działający w biznesie MLM (FM GROUP Polska), zakwalifikował się do półfinału 6 edycji znanego programu telewizyjnego emitowanego przez stację TVN – „Mam Talent”!!!

Ich występ w TVN będziemy oglądać już w sobotę 16 listopada o godzinie 20:00. Pomóżmy im wygrać ten program!!! Przecież w nas jest niesamowity potencjał i siła! Półfinał to etap, w którym publiczność głosuje na swoich faworytów wysyłając SMS-y na numer podany w trakcie programu. Dlatego oglądajmy tych utalentowanych muzyków i dajmy im szansę na wygraną! Ba. Zróbmy z nich zwycięzców!

Co to jest TEKLA KLEBETNICA?

Czteroosobowy zespół młodych artystów, którzy wykonują muzykę folkową pasma Karpat (polską, słowacką i węgierską w połączeniu z muzyką klasyczną i cygańską). Połączyła ich pasja, tradycja, chęć wspólnego muzykowania i poznawania świata. W skład zespołu wchodzą: Ania Adamowska (skrzypce, śpiew), Zygmunt Czupryn (akordeon), Marek Koncek (skrzypce) oraz Marcin Bobak (kontrabas). Ci młodzi ludzie uwielbiają to co robią i ciągle szkolą swoje umiejętności. Wszyscy ukończyli szkoły muzyczne, a trójka z nich studiuje obecnie w akademiach muzycznych – Ania i Marcin w Katowicach, Marek w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Zygmunt ma swoją własną firmę, jest menedżerem zespołu oraz przedstawicielem włoskiej firmy i marki akordeonu, na którym obecnie gra – „Scandalli”.

ReklamaReklama

Mają grono swoich odbiorców w Polsce (głównie na południu, skąd pochodzą: Ustroń, Żywiec), ale, jak mówią – „wypromować się nie jest rzeczą łatwą w dzisiejszych czasach”. Program „Mam Talent” dał im szansę zaistnienia na polskim rynku oraz możliwość bycia rozpoznawalnym zespołem. Grają naprawdę piękną muzykę na wysokim poziomie oraz na najwyższej klasy instrumentach, które zdobyli swoją ciężką pracą i talentem. Posłuchajcie sami. To nie jest zwykła muzyka ludowa. To w muzyce wyższa sztuka latania:

Ponadto, wokalistka Ania śpiewa wykorzystując swój biały, góralski głos. Muzyka jaką wykonują, pozwala im trafiać również do publiczności międzynarodowej, co zaowocowało udziałem w wielu festiwalach i koncertach zagranicznych. Miejsca, w których występowali to m.in.: Słowacja, Czechy, Węgry, Chorwacja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Turcja… Ze swoją góralską nutą byli również w Azji (Gruzja i Uzbekistan), a w tym roku także w Teksasie (USA).

Odwiedźcie ich stronę internetową www.teklaband.pl oraz polubcie ich profil na Facebooku: www.facebook.com/kapelagoralska.

Możecie także posłuchać występów Tekli Klebetnicy pod tymi linkami:

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/zabawa-instrumentami,939086.html

http://www.youtube.com/zygmusc

Wierzymy, że 16 listopada br. o godz. 20:00, każdy menedżer MLM w Polsce będzie oglądał TVN i wyśle swojego SMS-a na zespół TEKLA KLEBETNICA!!! Trzymajmy mocno kciuki, niech Ci młodzi ludzie spełniają swoje marzenia. Być może kiedyś usłyszymy i zobaczymy ich na żywo na jakiejś network marketingowej imprezie?

Mogą Cię również zainteresować