NATUR DAY. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 2

przez Agnieszka Janiga
1202 odsłony

Na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru firmy, aby praca w Twoim network marketingu cieszyła nie tylko Ciebie, ale całą Twoją rodzinę i znajomych? A jak działać, aby w kilka miesięcy osiągnąć świetne wyniki i zadowalający poziom w planie marketingowym takiej firmy?

„W tym projekcie jest wyjątkowy klimat i wspaniała atmosfera. Cała załoga Natur Day – zarząd, pracownicy, współpracujący lekarze – wszyscy są tacy naturalni, oddani, zawsze dla nas. Więc pierwsza kwestia to ludzie, ale w tym biznesie równie ważny jest produkt. Suplementy Natur Day sprawdziłam osobiście i jestem pod dużym wrażeniem ich wysokiej jakości i w konsekwencji efektów działania. Praca jest o wiele łatwiejsza, kiedy człowiek idzie w świat z dobrą nowiną, a ludzie przekazują ją dalej. Wtedy wszystko jest naturalne” – twierdzi Beata Nowotnik z firmy Natur Day.

Zobacz cały wywiad. Rozmowę z Beatą Nowotnik przeprowadził Marcin Mierzwiński, prezes zarządu tej nowej, polskiej firmy działającej w systemie sprzedaż bezpośrednia i network marketing. Sprawdź, dlaczego z tą spółką wszystko jest naturalne…  

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Natur Day:

Natur Day – w trosce o perfekcyjną jakość produktów

Natur Day. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1

Firma Natur Day sponsoruje hokej na lodzie

Pierwsza konferencja firmy Natur Day

Natur Day. Startuje nowy, polski biznes MLM

Mogą Cię również zainteresować