NATUR DAY – w trosce o perfekcyjną jakość produktów

przez Marek Wyrzychowsk

Zarząd polskiej firmy network marketingowej NATUR DAY nie rzuca słów na wiatr. To bardzo ważne, gdyż jak wiemy, w biznesie nader priorytetowymi kwestiami są etyka, rzetelność i transparentność, ale również właśnie prawdomówność i dotrzymywanie danego słowa. Pracując z ludźmi, którzy cenią takie wartości, sukces to tylko kwestia czasu.

Zarząd firmy NATUR DAY SAZarząd firmy NATUR DAY SA

„Moi Drodzy. Od dzisiaj oficjalnie możemy się chwalić tym, że nasze ekstrakty roślinne w kapsułkach, produkowane są według standarów GMP i HACCP” – czytamy w informacji opublikowanej przez NATUR DAY w social mediach. Osobom niewtajemniczonym wyjaśniamy, że w przypadku projektów biznesowych oferujących ludziom produkty wspomagające zdrowie, posiadanie tych certyfikatów, a przede wszystkim spełnianie rygorystycznych kryteriów i wymogów dotyczących ich otrzymania, to sprawa bardzo ważna. Wszak nie ma nic ważniejszego niż ludzkie zdrowie. 

Standard GMP zapewnia wysoką jakość, czystość stosowanych do produkcji surowców i komponentów gotowego suplementu. Gwarantuje również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców, a certyfikat HACCP świadczy o bezpieczeństwie i wysokiej jakości zdrowotnej posiłków w żywieniu.

Piotr BrożekPiotr Brożek

– Moim zdaniem dobry produkt lub usługa to bardzo ważny element każdego biznesu, dlatego podejmując decyzję o współpracy z firmą NATUR DAY od razu sięgnęliśmy po produkty, aby oczywiście sprawdzić ich skuteczność. U mnie na pierwszy ogień poszły suplementy OptiMind oraz OptiVittal, a u mojej partnerki OptiLiver oraz OptiArtroflex, których pozytywne efekty działania bardzo szybko poczuliśmy. Szczególnie dotyczy to produktu OptiVittal, którego działanie widać już po pierwszym użyciu. Potwierdziły to również moja mama i siostra, gdy zamiast porannej kawy zaproponowałem im miarkę Vittala. Bardzo pozytywnie o składzie produktów NATUR DAY wypowiadają się również moi znajomi zawodowo związani z fizjoterapią i rehabilitacją, a niektórzy z nich postanowili polecać je również swoim pacjentom – powiedział nam Piotr Brożek.

Niedawno, podczas pierwszej konferencji inicjującej start firmy NATUR DAY w listopadzie 2017 roku, prezes zarządu Marcin Mierzwiński obiecał również, że spółka zleci niebawem renomowanemu, profesjonalnemu, a przede wszystkim niezależnemu laboratorium, przeprowadzenie szeregu skrupulatnych badań nad znajdującymi się w ich ofercie produktami. Jak obiecał tak zrobił. Badania rozpoczęły się 7 grudnia 2017 roku i już 18 stycznia roku 2018 mogliśmy się zapoznać z pierwszymi siedmioma wynikami. Wszystkie są pozytywne. Badania przeprowadzono na czystość produktów i zawartość metali ciężkich. Teraz odbywają się badania pozostałego asortymentu, znajdującego się w portfolio firmy. Wyniki będą gotowe niebawem.

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy NATUR DAY SA:

Natur Day. Startuje nowy, polski biznes MLM

Pierwsza konferencja firmy Natur Day

Firma Natur Day sponsoruje hokej na lodzie

Natur Day. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1

Mogą Cię również zainteresować