Naukowa Konferencja KN MLM w Toruniu

przez Marek Wyrzychowski

31 marca 2011 roku odbędzie się zapowiadana Konferencja Naukowa zorganizowana przez Koło Naukowe MLM. Tym razem w konferencji weźmie udział gość specjalny – dr Alina Warzecha, dziekan Katedry Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

Czym jest projekt Koło Naukowe MLM pisaliśmy w artykule pt.: „Narodziny Naukowego Koła MLM”. Trzecia konferencja koła odbędzie się już 31 marca 2011 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Gościem specjalnym spotkania będzie dr Alina Warzecha, dziekan Katedry Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane NIGDY do tej pory nie publikowane wyniki badań na temat MLM w Polsce, które zostaną przedstawione również w wydawanej właśnie książce doktor Aliny Warzechy, pt. „NIEMRAWE PRZEDSIĘBIORSTWA MLM W POLSCE I NA ŚWIECIE”. Pani doktor jest autorem niezwykle ciekawego artykułu o marketingu sieciowym, który opublikowaliśmy kilka miesięcy temu pod tytułem: „Niechciane dziecko współczesnej ekonomii”.

Wszystkich zapraszamy na to niezwykłe spotkanie niezależnie od tego, czy działasz już aktywnie w którejś z firm marketingu sieciowego, czy też po prostu chcesz się dowiedzieć co o tym systemie dystrybucji i modelu biznesowym sądzi osoba bezpośrednio związana z naszym rodzimym szkolnictwem wyższym. Konferencja będzie nagrywana przez UMK TV. Wstęp wolny od opłat.

Więcej informacji na Facebookowej stronie wydarzenia:
Biznes XXI wieku – III Konferencja Koła Naukowego MLM


Mogą Cię również zainteresować