„Network Magazyn” nr 30 już na rynku

przez Marek Wyrzychowski

Jest już dostępne nowe wydanie drukowanej wersji „Network Magazynu” – jedynego w Polsce, niezależnego periodyku o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Teraz można się z nim zapoznać w postaci elektronicznej.

Numer 30/2012 „Network Magazynu” znów się powiększył i periodyk osiągnął rekordową w swojej 8 letniej historii objętość 100 stron. Jest więc grubszy, ładniejszy i oczywiście ciekawszy. Głównym tematem tego wydania są „Sportowcy w biznesie MLM”, ale znajdziemy w nim również wiele edukacyjnych wywiadów, ciekawych reportaży i rzetelnych newsów z sektora DS/MLM.  Z najnowszym, całym numerem „Network Magazynu” w formie elektronicznej można się zapoznać poniżej:

 

 

Należy jednak pamiętać, że projekt o nazwie „Network Magazyn” to przede wszystkim informacja, edukacja i promocja DS/MLM wśród społeczeństwa, ale również ekskluzywne narzędzie służące do pracy każdemu menedżerowi sprzedaży bezpośredniej i network marketingu – „Recruiting Tools-Sponsor Tools”. Dlatego każdy, kto traktuje ten biznes poważnie i pragnie działać profesjonalnie, powinien to robić z pięknym, drukowanym pismem pod pachą. Zachęcamy więc wszystkich Czytelników do podjęcia decyzji o zarezerwowaniu sobie prenumeraty rocznej (koszt 4 numerów „NM” z wysyłką – 80 zł). Niebawem wystartuje nasz sklep internetowy LeaderShop.pl, dzięki któremu będzie to ułatwione do minimum, jednym kliknięciem, a na razie przypominamy, że „Network Magazyn” oprócz Salonów Empik, jest również dostępny właśnie w formie rocznej prenumeraty. Wystarczy napisać emaila pod adres: [email protected] a o kolejnych krokach zakupu poinformujemy w odpowiedzi. O starcie sklepu LeaderShop.pl napiszemy niebawem. A dziś, życzymy przyjemnej lektury! 

Mogą Cię również zainteresować