NetworKINGus – jak zadbać o swoją markę osobistą

przez Patrycja Majcher
646 odsłony

Networking to świetne narzędzie do pozyskiwania nowych kontaktów. Już 29 czerwca br. w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się III edycja NetworKINGusa czyli cyklicznych spotkań networkingowych w Kielcach.

II edycja kieleckiego NetworKINGusaII edycja kieleckiego NetworKINGusa

Na tych, którzy chcą się rozwinąć i poznać ciekawych ludzi, czekać będą eksperci dzielący się swoją wiedzą na temat personal brandingu. Oprócz przydatnej wiedzy z dziedziny rozwoju marki osobistej, na uczestników będą czekały gry i zabawy, które pozwolą zintegrować gości.

Trzecia edycja NetworKINGusa to wystąpienia prelegentów, konkursy z nagrodami, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych znajomości i kontaktów. Już 29 czerwca br. na scenie w Kieleckim Parku Technologicznym wystąpi Karolina Latus, właścicielka Agencji Zatrudnienia CRAFTS, która opowie o kreowaniu swojego wizerunku w sieci. Drugi mówca, Grzegorz Miecznikowski, specjalista od komunikacji i właściciel agencji marketingowej S Words Agency, podzieli się swoją wiedzą w temacie jak poprzez kreowanie wizerunku eksperta, wpłynąć na rozwój biznesu.

– NetworKINGus to nowe wydarzenie na kieleckim rynku, które stawia sobie za cel przekazywanie przydatnej wiedzy i integrację lokalnej społeczności. Chcemy, by ludzie docenili takie eventy i nauczyli się wyciągać z nich korzyści dla siebie. Zapraszamy właścicieli firm, blogerów, aktywistów, organizatorów innych wydarzeń, marketingowców, dziennikarzy. Jednym słowem wszystkich, którzy chcą się rozwijać i konstruktywnie spędzić czas. Do zobaczenia już 29 czerwca – mówi Paulina Pięta, pomysłodawczyni i współorganizator NetworKINGusa.

II edycja kieleckiego NetworKINGusaII edycja kieleckiego NetworKINGusa

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, którą można dokonać na stronie www.networkingus.pl.

O wydarzeniu:

NetworKINGus to cykliczne spotkanie networkingowe organizowane w Kielcach. Każda edycja ma swój temat przewodni, który wywiera wpływ na formułę i harmonogram wydarzenia, dzięki czemu kolejne spotkania mają niepowtarzalny charakter. Stałym elementem są prelekcje zaproszonych ekspertów oraz zabawy integrujące uczestników. Wydarzenie kierowane jest do osób aktywnych, którzy szukają wiedzy i chcą poznać ciekawych ludzi.

Mogą Cię również zainteresować