Nowa firma MLM

przez Maciej Maciejewski
1137 odsłony

Kilka dni temu poinformowano oficjalnie naszą redakcję o działalności nowej firmy, poruszającej się w systemie MLM. Przedsięwzięcie nazywa się Jean Careno Poland Group.

Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Jean Careno zajmuje się dystrybucją kosmetyków. W ofercie posiada perfumy damskie i męskie oraz żele pod prysznic.


– Jean Careno to stosunkowo nowa marka perfum na polskim rynku – powiedziała nam Iwona Tomaszczyk, w firmie kierownik ds. marketingu. – W ofercie posiadamy szeroką gamę zapachów, zarówno damskich, jak i męskich, które swoją jakością dorównują produktom najbardziej znanych marek światowych. Oprócz perfum posiadamy również wody toaletowe męskie, żele perfumowane damskie i męskie. Asortyment Jean Careno cały czas się powiększa, dlatego też zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz czytania aktualności, gdzie znajdują się najnowsze informacje o produktach – dodała Tomaszczyk.

Jak się dowiedzieliśmy, firma powstała na początku roku 2008, jednak od października 2009 r. ma nowego właściciela, który przeniósł siedzibę do Grudziądza. – Od tej pory nieustannie dbamy o rozwój oferowanych produktów i usług, również poprzez internet – wyjaśnia Tomaszczyk.

Strona internetowa firmy nie powala na kolana. Po kilku sekundowym spojrzeniu nań okiem wydaje się nieco uboga, zbudowana bardzo małym wkładem finansowym. Jednak po chwili sprawia wrażenie skromnej, ale poprawnej i przede wszystkim – stonowanej, nie za bardzo buńczucznej i krzykliwej, z czym spotykamy się w branży dość często. Produkty i zasady współpracy wyraźnie opisane, informacje skondensowane do minimum, aczkolwiek każdy zainteresowany produktem bądź współpracą dowie się o kwestiach najważniejszych. Ewentualnie po przejściu do działu kontakt można wybrać odpowiedni dział firmy i zasięgnąć więcej informacji. To bardzo ważne, bowiem ostatnimi czasy w biznesach (nie tylko MLM) na ich www w zakładkach kontakt, kontaktu szukać trzeba ze świecą, a i to zazwyczaj nie pomaga. Gdyby jeszcze firma dodała informacje typu wpis do ewid. dział. gosp. nr REGON i NIP, to naprawdę nie byłoby się do czego przyczepić. Przedsięwzięcie dodajemy do naszej Listy Firm MLM, i życzymy powodzenia w sektorze.

Mogą Cię również zainteresować