Nowa klasa biznes w Europie

307 odsłony

KLM wprowadza nową Europejską Klasę Biznes. Będzie ona dostępna od 27 marca br. Zastąpi ona dotychczasową kabinę KLM Europe Select. Nowo wprowadzana klasa oferuje większy komfort, ulepszony catering i priorytetową obsługę na lotnisku.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

Badania przeprowadzone wśród pasażerów pozwoliły wysnuć wniosek, że oczekują oni lepszego serwisu, dzięki któremu na wyższym poziomie mogliby zarówno pracować, jak i wypoczywać. Większy komfort pracy i wypoczynku to przede wszystkim półtora raza większa niż wcześniej przestrzeń. Uzyskano to dzięki temu, że środkowy fotel zawsze pozostaje wolny i nie może być rezerwowany, dzięki czemu pasażerowie otrzymają więcej prywatności. Ponadto w przypadku boeingów 737 już niebawem każde siedzenie w klasie biznes zostanie wyposażone w gniazdko elektryczne. Wszyscy pasażerowie nowej klasy będą mieli zapewnione pierwszeństwo w obsłudze na lotnisku, w tym: szybką odprawę, możliwość zabrania większego bagażu, dostęp do poczekalni biznesowych.

Na udoskonalony catering składa się nowe, poszerzone menu komponowane w zależności od trasy i czasu przelotu. Ponadto każdy posiłek będzie serwowany na zastawie zaprojektowanej specjalnie dla klasy biznes przez światowej sławy designera Marcela Wandersa. Dzięki temu na pokładzie każdy pasażer będzie mógł się poczuć jak w wykwintnej restauracji. Nowa Klasa Biznes będzie dostępna na wszystkich trasach europejskich obsługiwanych przez KLM i KLM cityhopper, co stanowi ok. 500 lotów dziennie do ponad 60 miast.

Mogą Cię również zainteresować