Nowa mysz SideWinder X8

przez Marek Wyrzychowski
569 odsłony

Polski oddział firmy Microsoft ogłosił wprowadzenie do polskich sklepów nowej myszy – SideWinder X8. SideWinder X8 to projekt łączący w sobie najnowszą technologię śledzenia ruchów myszy (Blue Track) oraz bezprzewodowe rozwiązania zapewniające przesyłanie sygnału bez opóźnień.

SideWinder X8 oferuje najlepszą na rynku częstotliwość reakcji, szybkość i przyśpieszenie. Dzięki regulowanemu zakresowi czułości (od 250 dpi do 4000 dpi), mysz zapewnia graczom maksymalną kontrolę i precyzję sterowania.  


– Wiemy, że gracze od dawna życzyli sobie bezprzewodowej myszy, która jednocześnie nie traciłaby przez to na jakości działania. Microsoft spełnia to życzenie wprowadzając na polski rynek mysz SideWinder X8 – powiedział Michał Chmiela, business account manager w polskim oddziale Microsoft. – Łącząc w sobie najlepszą technologię śledzenia ruchów Blue Track z nowatorskimi rozwiązaniami bezprzewodowymi, ten sprzęt zmienia sposób, w jaki gracze postrzegają przydatność bezprzewodowych urządzeń w ich ulubionej rozrywce – dodał Chmiela.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

Mogą Cię również zainteresować