Nowa, polska firma MLM

przez Maciej Maciejewski

O nowym przedsięwzięciu opartym o system marketingu sieciowego poinformował nas jego twórca – Łukasz Piaskowski z Wrocławia. Firma nazywa się Golden Drop, a w swojej ofercie posiada ekskluzywny olej spożywczy.

Jak poinformował nas Łukasz Piaskowski, pomysłodawca i właściciel Golden Drop, na pomysł zainicjowania firmy MLM wpadł podczas pobytu na wczasach: – Będąc w Szwecji z rodziną dostaliśmy do skosztowania olej zachwalany przez naszego znajomego. Notabene wypróbowaliśmy go dopiero po powrocie do Polski. Okazało się, że dania przyrządzone z jego użyciem smakowały wyśmienicie nie tylko nam, ale również licznym znajomym. Wszyscy byli wręcz zachwyceni. Dało nam to do myślenia. Postanowiliśmy sprowadzić produkt do Polski. Po kilku rozmowach wytwórca zaprosił nas na miejsce produkcji oleju i zaproponował sprzedaż Golden Drop w Polsce na wyłączność – wspomina Piaskowski.

Łukasz Piaskowski z Golden Drop
Łukasz Piaskowski z Golden Drop

Podpytywany o to, czym różni się jego produkt od oferowanych na rynku powiedział: – Żaden olej z dostępnych obecnie na rynku polskim nie posiada tylu właściwości zdrowotnych oraz smakowych, co Golden Drop. Nie tylko niesamowita barwa oraz aromat, ale również ekskluzywne opakowanie oleju wyróżnia go na tle innych, do tej pory dostępnych w sklepach. Nasz olej jest całkowicie wolny od alergenów, nie zawiera cholesterolu, glutenu, składników mleka. Jest doskonałym substytutem masła. Kolejną cechą charakterystyczną jest to, iż nasz olej pachnie i smakuje jak najprawdziwsze masło, będąc przy tym dużo oszczędniejszym w zużyciu i przede wszystkim zdrowszym. Nie traci swoich właściwości podczas podgrzewania. Można go używać do smażenia, pieczenia w wysokich temperaturach, sporządzania sosów, wypieku ciast oraz jako dodatek do jarzyn. Posiada unikalne kwasy, które w organizmie ludzkim odpowiadają za obniżenie szkodliwej frakcji cholesterolu we krwi (LDL) i podwyższenie obecności cennej formy cholesterolu (HDL). W 93% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz jedynie z 7 % nasyconych kwasów tłuszczowych, których oliwa z oliwek oraz olej słonecznikowy posiadają dwukrotnie więcej. A według dotychczasowych danych ryzyko chorób niedokrwiennych serca oraz wysokiego ciśnienia może zostać obniżone przez taką właśnie modyfikację kwasów tłuszczowych. Kluczowym aspektem jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6 oraz odpowiednia pomiędzy nimi proporcja. To zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie ich wytworzyć – mówi Łukasz Piaskowski.

A skąd taka decyzja, żeby olej sprzedawać w systemie MLM? – Dlaczego marketing wielopoziomowy? Uważam, iż jest on obecnie jedną z najprężniej rozwijających się form sprzedaży na całym świecie – wyjaśnia Piaskowski. – Produkt trafia bezpośrednio do rąk klienta. Osoby współpracujące z firmą odpowiedzialne są za jego reklamę. Dzięki temu, iż pomijamy pośredników, możemy przeznaczyć sporą część wartości produktu na premię dla dystrybutorów. W MLM nie ma znaczenia, jakie ludzie mają wykształcenie oraz kim są. Dzięki swojej pracy i pomysłom mają nieograniczone możliwości rozwoju. Sami decydują, kiedy pracują. Nikt do niczego nie zmusza. Jestem pewien, że MLM to wielka przyszłość i szansa dla wielu. No i nasz produkt jest wyjątkowy, dlatego zasługuje na wyjątkową formę sprzedaży – dodaje twórca nowej firmy.

Strona internetowa firmy www.goldendrop.pl jest prosta, aczkolwiek poukładana, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Delikatnie sugerowalibyśmy mocniejsze skupienie się na dziale „blog”, który w tym momencie raczej nie spełnia swojej roli, a jak wiadomo, profesjonalne i inteligentne podejście do rozwiązań oferowanych przez nowe media, może przynieść w biznesie dobre wyniki szybko i tanio. W marketingu sieciowym również. Nowy projekt dodajemy do naszej Listy Firm DS/MLM.

Mogą Cię również zainteresować