Nowe firmy MLM w Polsce

przez (redakcja NETWORK magazynu)
629 odsłony

14.05.2008:Nowe firmy MLM w Polsce Ostatnio na polskim rynku sprzedaży bezpośredniej pojawiło się wiele nowych firm, które działają w systemie marketingu sieciowego.

Lampa Berger to produkt służący do odkażania powietrza, neutralizowania niepożądanych zapachów (w tym dymu tytoniowego, wyziewów kuchennych, zapachów zwierząt) i perfumowania. Lampa posiada swoje szczególne właściwości dzięki zastosowaniu specjalnego palnika, w którym odbywa się proces spalania katalitycznego. Przygotowana na rynek polski oferta składa się z kilkudziesięciu wzorów lamp w cenach detalicznych od 139 zł do 480 zł.

Firma Earth Power Europe Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją suplementów diety o nazwie PhytoChi. – Jest to harmonizujący i tonizujący preparat ziołowy składający się z 16 ziół o szerokich właściwościach zdrowotnych – mówi Hubert Dąbrowski z Earth Power. – Ten produkt to wynik pięćdziesięciu lat pracy wybitnego botanika i naukowca, Amerykanina urodzonego w Chinach, doktora Alberta Leunga. Dr. Leung jest uważany za ojca ziołowych suplementów diety w USA.

Network marketingowa firma Ganoderma Natura Polska Sp. z o.o. jest oddziałem działającej od 1995 roku firmy Gano Excel, która powstała w stanie Kedah w miejscowości Alor Setar (Malezja). Firma jest potentatem w produkcji grzyba Ganoderma Lucidum, który wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów: kawy, herbaty, suplementów diety oraz produktów do higieny osobistej. – Ekspansję na rynek europejski korporacja Gano Excel rozpoczęła w roku 2007, otwierając oddziały w Rumunii i na Węgrzech. W Polsce działamy od 2008 roku. Obecnie Gano Excel jest w 35 krajach, posiada ponad 3.500.000 konsumentów i dystrybutorów – powiedział nam Lubomir Brezina, prezes Ganoderma Natura Polska Sp. z o.o.

Projekt Clubfreedom działa od 1 września 2006 roku, pochodzi z Australii i posiada również oddział w Indiach. Na dzień dzisiejszy z Clubfreedom współpracuje ok. 245 tysięcy osób ze 150 krajów świata. Choć to przedsięwzięcie nie posiada filii w Polsce, wielu liderów tej firmy z kraju uważa, iż dzisiaj, w dobie internetu i z racji związanych z tym medium form nowoczesnej komunikacji powstała możliwość współpracy z każdą firmą MLM, bez potrzeby kontaktu "face to face".

– W dzisiejszej dobie internet, na którym opieramy naszą działalność, umożliwił zainicjowanie biznesu globalnego. Z naszą firmą można współpracować dwutorowo. Dzięki nam, liderzy mogą z powodzeniem inwestować swoje pieniądze oraz tanio podróżować po całym świecie i zarabiać – powiedział nam Ron Litherland, założyciel i prezes kompanii.

– Produktem w Clubfreedom jest "podróżowanie". Aby rozpocząć współpracę z firmą i korzystać z jej atrakcyjnej oferty, wystarczy zainwestować 200 dolarów. Za tę kwotę otrzymujemy imienny certyfikat uprawniający nas do podróżowania po całym świecie na bardzo korzystnych warunkach. Polecając uczestnictwo w klubie innym osobom, członek Clubfreedom bierze udział w programie partnerskim i po spełnieniu określonych warunków, może otrzymać voucher o wartości 1000 dolarów na pokrycie kosztów wybranej podróży oraz otrzymać wysoką premię pieniężną – dodała Giuli Jegorowa, liderka, która wprowadziła ten biznes do Polski.

W dniach 19-27 kwietnia br. wraz z polską grupą liderów, wzięliśmy udział w organizowanym przez Clubfreedom rejsie po Morzu Egejskim. W numerze 16/2008 NETWORK magazynu ukaże się obszerny reportaż z tej wycieczki.

(redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować