Nowe firmy MLM

przez Marek Wyrzychowski
542 odsłony

Na polskim rynku zaczęły działalność nowe firmy sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego: Pachira International, Centrum Odszkodowań „Tarcza” Sp. z o.o. oraz Profi-Technik.

Pachira International działa już w 16 krajach. W ofercie posiada suplementy diety, które mają za zadanie bronić przed skutkami starzenia się, promieniowaniem słonecznym, dymem i zanieczyszczeniami powietrza.

Centrum Odszkodowań „Tarcza” Sp. z o.o. na obecną chwilę skupia swoją działalność w woj. pomorskim, głównie w Słupsku, Lęborku i Trójmieście oraz na Kaszubach. Od Marka Piaska, prezesa zarządu, otrzymaliśmy na jej temat taką informację: „Jesteśmy firmą działającą w systemie MLM dostosowanym do standardów polskich. W naszej branży odszkodowań śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy firmą na obecną chwilę płacącą najwyższe wynagrodzenia swoim pracownikom: specjalistom, sprzedawcom oraz prawnikom. Jednym z naszych celów było stworzenie systemu marketingowego oferującego najwyższe prowizje naszym współpracownikom MLM. Na tych progach prowizyjnych, gdzie w innych firmach kończy się swoją ścieżkę kariery u nas się zaczyna. Dla porównania początkujący współpracownik otrzymuje od nas prowizje w wysokości 30% i w zależności od długości współpracy z „Tarczą” jego prowizja może wzrosnąć do 42%.”

Platformą Profi-Technik zarządza Firma Handlowa B. Adamczak z Poznania. Profi-Technik jest niecodziennym systemem MLM w Polsce, bowiem zajmuje się internetową dystrybucją narzędzi i akcesoriów do elektronarzędzi oraz produktów technicznych. Inicjator oparł się na połączeniu dwóch nowoczesnych form sprzedaży, jakimi są internet oraz marketing wielopoziomowy i w ten sposób stworzył możliwość łatwych zakupów wysokiej klasy produktów oraz współpracy biznesowej. O planie marketingowym Adamczak napisał nam tak: „Dla fachowców i starych wyjadaczy MLM plan marketingowy będzie raczej przypominał program partnerski, a nie rasowy network marketing, ale biznes to biznes. Każdy sam zadecyduje czy warunki współpracy mu odpowiadają.”

Wszystkie trzy firmy dodajemy na Listę Firm MLM „Network Magazynu”.

Mogą Cię również zainteresować