Nowe firmy w PSSB

przez Katarzyna Wagner, źródło: PSSB
683 odsłony

Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej zakończyło rok Walnym Zebraniem. 11 grudnia bieżącego roku w Warszawie odbyło się zebranie, podczas którego w poczet członków oczekujących przyjęto cztery nowe przedsiębiorstwa oraz przyjęto budżet na 2010 rok.

Kandydatami na pełnoprawnych członków stowarzyszenia (czyli członkami oczekującymi) stały się: szwajcarska firma NSA AG, która specjalizuje się w suplementach żywności, PartyLite Sp. z o.o., firma wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, a sprzedająca między innymi świece, produkty zapachowe i tym podobne akcesoria domowe, Flavon Group Polska Sp. z o.o., której centrala mieści się na Węgrzech, specjalizuje się w suplementach diety, czwarta firma Cristian Lay Sp. z o.o., która jest polskim oddziałem firmy hiszpańskiej, oferuje swoim klientom biżuterię, zegarki, długopisy i kosmetyki.

Walne zebrania członków PSSB uchwaliło również tego dnia budżet stowarzyszenia na 2010 rok. Ważnym punktem w budżecie jest działalność edukacyjna stowarzyszenia. W nadchodzącym roku PSSB planuje kontynuować zapoczątkowany w 2009 roku Program Wspierania Przedsiębiorczości Studentów, który ma na celu wsparcie aktywności gospodarczej studentów oraz promowanie mikroprzedsiębiorczości, czyli działalności gospodarczej prowadzonej przez małe, najczęściej jednoosobowe firmy.

Mogą Cię również zainteresować