Nowe możliwości fotografowania

przez Marek Wyrzychowski

Pilot, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie lustrzanką z podglądem na 3,5 calowym wyświetlaczu LCD to nowość na rynku akcesoriów fotograficznych. Umożliwia wykonanie zdjęcia z 60 metrów przy wykorzystaniu kolorowego wyświetlacza oraz funkcji jednoczesnej kontroli czterech różnych aparatów.


To sprawia, że najnowszy bezprzewodowy pilot stwarza fotografom zupełnie nowe możliwości w realizacji ich codziennej pasji. Najnowszy pilot zdalnego sterowania Hähnel Inspire LiveView to rozwiązanie dla osób specjalizujących się w fotografii studyjnej, przyrodniczej lub sportowej. Świetnie sprawdza się też przy zdjęciach w niebezpiecznych warunkach, ale nie tylko… To produkt zdecydowanie dla tych, którzy lubią eksperymentować i bawić się fotografią. Innowacyjna funkcja podglądu LiveView pozwala na oglądanie obrazów z odległości 60 metrów od aparatu. Nawet, gdy obiektyw lustrzanki ustawiony jest w trybie zoom, wbudowana w odbiornik LiveView kamera CMOS daje niezależny, szerokokątny obraz na 3,5 calowym ekranie i umożliwia obserwowanie całej sceny.

Za pomocą pilota Inspire możemy kontrolować cztery różne odbiorniki podłączone do czterech lustrzanek cyfrowych. Jeden przycisk pozwala nam przełączać się pomiędzy podglądem każdego z aparatów. Stwarza to doskonałe możliwości podczas fotografii studyjnej. Najnowszy produkt stanowi też dodatkowe źródło magazynowania zdjęć. Umożliwia bowiem przechowywanie wykonanych zdjęć w transmiterze. Jeśli będziemy mieli ochotę obejrzeć zrobioną wcześniej sesję fotograficzną, bez problemu zrobimy to bezpośrednio w transmiterze. Wraz z funkcjonalnością standardowego pilota do lustrzanek otrzymujemy więc dodatkowo szybki i łatwy sposób na przechowanie zdjęć i możliwość ich przeglądania, bez konieczności włączania aparatu.

Mogą Cię również zainteresować