Nowe przedsięwzięcie MLM

przez Maciej Maciejewski
555 odsłony

Na polskim rynku rozpoczęła działalność w systemie marketingu sieciowego nowa firma. Spółkę EDS Everyone oferującą produkty i usługi telekomunikacyjne powołano do życia na początku marca 2010 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

Jak poinformowała nas firma, pomysł na jej zainicjowanie pojawił się już w 2007 roku, kiedy spółka-siostra EDS rozpoczęła świadczenie usług telekomunikacyjnych dla użytkowników indywidualnych i biznesowych. Obecnie EDS jest częścią holdingu działającego na rynku międzynarodowym, m.in. w Polsce, Niemczech, Czechach i na Węgrzech. Holding skupia spółki działające w branżach takich, jak: sprzedaż bezpośrednia, pośrednictwo pracy, telefoniczna obsługa klienta i szeroko rozumiana telekomunikacja.

– System MLM pozwala na dotarcie do ogromnej rzeszy lojalnych klientów dzięki ciepłemu marketingowi – mówi Łukasz Żak z EDS Everyone. – System marketingu sieciowego pozwala również budować mocne zespoły sprzedażowe, w których wszyscy dążą do jednego celu, są mocno zmobilizowani i godziwie nagradzani przez firmę MLM. Korzyści z lojalności klientów odnosi niezależny przedstawiciel w postaci „powracających prowizji” a także spółka. Według założycieli naszej firmy MLM jest potężnym narzędziem, w którym korzyści odnosi każdy „element układanki”, czyli firma MLM, niezależny przedstawiciel i klient końcowy.

Firma oferuje usługi telefonii stacjonarnej, internetu stacjonarnego, internetu mobilnego oraz telewizji satelitarnej. Jeszcze w tym roku chce wprowadzić do oferty usługi telefonii komórkowej oraz pakiety usług (telefon + internet, telefon + internet + telewizja). Współpracę z EDS może rozpocząć każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada zameldowanie w Polsce. Firma zapewnia, że nie pobiera jakichkolwiek opłat startowych – „brak opłat wstępnych, licencyjnych, za szkolenia, startery” – więc przystąpienie do EDS nie wiąże się z żadnymi kosztami.

– Dążymy do tego, aby naszym dystrybutorom zapewnić szerokie portfolio usług, dostosowanych do każdego klienta, np. aktualnie jesteśmy w stanie świadczyć usługi telefonii stacjonarnej na łączach TP SA lub operatorów WLR, a jeszcze w tym roku rozszerzymy ofertę na usługi, które będziemy świadczyć na łączach telefonii Dialog. W przyszłym roku planowane jest również rozszerzenie działalności na łączach Netii. Drugim przykładem jest telewizja. Aktualnie mamy w ofercie telewizję satelitarną, a do końca roku zostanie wprowadzona naziemna telewizja cyfrowa. W planach na przyszły rok jest wprowadzenie telewizji kablowej. Na indywidualną prośbę niezależnych przedstawicieli pomagamy organizować i promować ich szkolenia, łącznie z partycypowaniem w kosztach, użyczeniem profesjonalnego sprzętu audio-wideo a także pomocą szkoleniowców z EDS – wymienia Łukasz Żak.

Poza wprowadzaniem nowych usług do swojej oferty firma ma w planach ekspansję na inne kraje, na początek będą to Czechy i Niemcy, więc każdy dystrybutor współpracujący na terenie Polski będzie mógł prowadzić działalność również w innych krajach.

Mogą Cię również zainteresować