Nowi specjaliści w radzie programowej NM

przez Piotr Hoffmann

Do szacownego grona specjalistów zgrupowanych pod szyldem rady programowej „Network Magazynu” dołączyły trzy wybitne postaci. Dla tak zacnych fachowców drzwi naszego periodyku zawsze stoją otwarte na oścież.

Rada programowa „Network Magazynu” powiększyła się o trzy, charyzmatyczne osoby, które wraz z pozostałymi członkami będą teraz wspierały naszą redakcję fachowymi poradami oraz pomagały w promowaniu idei oraz możliwości sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego wśród społeczeństwa. Wiemy również, że dobrym słowem na temat naszego pisma przekazanym w świat, przyczynią się do jego rozwoju, co w konsekwencji wpłynie przecież pozytywnie na budowanie wizerunku całego sektora. Cieszymy się z poważania jakim darzą nas tak zacne persony nauki i biznesu, bo to jest dowodem na wypracowaną przez nas opiniotwórczość „Network Magazynu” – jedynego, niezależnego pisma o branży DS/MLM w Polsce. A oto kilka słów o nowych członkach rady programowej:

Iwona Majewska-Opiełka

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą. Autorka wielu cennych książek i publikacji. Obecnie swoje działania koncentruje na firmie szkoleniowej ASDIMO Akademia Skutecznego Działania.

Dr Alina Warzecha

Doktor nauk ekonomicznych, dziekan wydziału ekonomicznego w Gliwickiej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel PHU ALPIO oraz lider MLM (współpracuje z firmą Akuna). W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze: specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i międzynarodowych. Autorka wielu badań naukowych, m.in. na potrzeby Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Autorka bloga dotyczącego MLM i przedsiębiorczości: www.alinawarzecha.blogspot.com oraz licznych publikacji naukowych.

Marcin Kuźniar

Prezes K2 Doradcy Finansowi oraz European Financial Group. Niezrównany mówca, charyzmatyczny lider i niesamowicie inteligentny obserwator, analityk, wizjoner, który dobrze wie dokąd zmierza i co chce w życiu osiągnąć. Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu instytucjami finansowymi. Zdobyte międzynarodowe certyfikaty sprawiają, że złożoność rynku finansowego potrafi przełożyć na proste, przejrzyste rozwiązania, dostosowane do preferencji i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracuje z instytucjami zaufania publicznego (bankami, towarzystwami ubezpieczeń na życie, otwartymi funduszami emerytalnymi, firmami leasingowymi). Jego misją jest zapewnienie klientom i swoim partnerom biznesowym korzyści poprzez dostarczanie: profesjonalnej edukacji i doradztwa w zakresie doboru optymalnych rozwiązań finansowych. Udziela się charytatywnie, wspiera artystów i sportowców. Pasjonat i miłośnik samochodów marki Porsche.

Mogą Cię również zainteresować