Nowy awans w Nature’s Sunshine Products

przez Maciej Maciejewski
596 odsłony

Działająca w systemie MLM firma Nature’s Sunshine Products ogłosiła, że mianowała Kevina Herberta wiceprezesem wykonawczym (EVP) i prezesem na Amerykę Północną. Menadżer oficjalnie obejmie swoje nowe stanowiska z dniem 26 czerwca 2023 roku.

W swojej nowej roli Kevin Herbert będzie podlegał dyrektorowi generalnemu firmy NSP, pełniąc funkcję kluczowego członka komitetu wykonawczego. Kevin będzie odpowiedzialny za „budowanie wysokowydajnego zespołu skoncentrowanego na napędzaniu zrównoważonego wzrostu, rozszerzaniu specjalistycznego handlu detalicznego i cyfrowego firmy oraz na budowaniu nowej generacji specjalistów ds. żywienia”.

Herbert dołącza do Nature’s Sunshine z Crossmark. Poprowadził tam transformację ich kanału Natural Specialty Channel, zapewniając znaczny wzrost przychodów rok do roku. Wnosi ponad dwadzieścia pięć lat globalnego doświadczenia w biznesie, wcześniej pracując na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w wielu znanych spółkach, w tym Samsung, Borden, Hain Celestial, White Wave Foods. Swoją karierę rozpoczynał w Procter & Hazard.

– Cieszymy się, że ktoś takiego kalibru jak Kevin będzie teraz kierował naszym zespołem w Ameryce Północnej – powiedział Terrence Moorehead, prezes i dyrektor generalny NSP. – Jego udokumentowane osiągnięcia w tworzeniu wysokowydajnych zespołów, budowaniu strategii wielokanałowych i zapewnianiu wzrostu sprzedaży odegrają ważną rolę w naszej działalności na terenie Ameryki Północnej – dodał.

Herbert posiada tytuł magistra zarządzania ze specjalizacją w finansach i marketingu. Uzyskał go w J. L. Kellogg Graduate School of Management w Northwestern. Posiada również tytuł licencjata z administracji biznesowej w dziedzinie marketingu otrzymany w Uniwersytecie Notre Dame.

Mogą Cię również zainteresować