Nowy konkurs

przez (redakcja NETWORK magazynu)
475 odsłony

„);//]]>–>04.04.2009:Nowy konkurs Komu, komu, bo idę do domu!!! Specjalnie dla Czytelników „Network Magazynu” przygotowaliśmy nowy konkurs.

Do wygrania mamy najnowszy bestseller Edward’a Ludbrook’a pt.: „100% sukcesu. Podstawy.” z autografem autora oraz unikalny egzemplarz „Network Magazynu” nr 14 z października 2008 roku, w którym ukazał się wywiad z Kim i Robertem Kiyosaki pt.: „O marketingu sieciowym, biznesie i inwestowaniu.” Dlaczego ta gazeta jest tak unikatowa? – zapytacie zdziwieni. Dlatego, ponieważ państwo Kiyosaki własnoręcznie podpisali się w miejscu, gdzie znajduje się ich wywiad. To dwa ostatnie „Network Magazyny” z ich autografami, jakie posiadamy w redakcji. Tak, że proponujemy potrząsnąć czaszkami, niech komórki w mózgownicach nabiorą rozpędu, bo więcej takich atrakcji dla wielbicieli „Bogatego ojca, biednego ojca” nie przewidujemy. Przynajmniej nie w tym roku.

A oto pytanie konkursowe: „Ile lat na rynku wydawniczym ukazuje się „Network Magazyn?”

 

Spośród wszystkich komentarzy, które oczywiście będą zawierały poprawną odpowiedź, wylosujemy dwie osoby i wyślemy im nagrody. Na komentarze czekamy do 15 kwietnia. Powodzenia!!!

(redakcja „Network Magazynu”)

Mogą Cię również zainteresować