Nowy kurier dla firm w sieci

przez Piotr Hoffmann

Dostarczenie przesyłki kurierem często wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów, a poczta tradycyjna wciąż kojarzy się z ryzykownym wysłaniem na wieczne nigdzie. Zobaczymy, jakie okaże się rozwiązanie proponowane przez wirtualnego operatora kurierskiego 4Logis.pl.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

„Teraz jednorazowa wysyłka paczki może być niższa nawet o połowę niż w zwykłej firmie kurierskiej” – takim sloganem reklamuje się nowy kurier. Oferta 4Logis.pl kierowana jest przede wszystkim do małych firm i klientów indywidualnych. Największą zaletą nowej firmy – według tego operatora wirtualnego – jest: „Możliwość zamówienia kuriera bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej, następnie dokonać płatności on-line i czekać na kuriera, który odbierze od nas paczkę.”

Nie jest to jakaś nowość na rynku przesyłek kurierskich. Firma chwali się jeszcze, że oddaje do dyspozycji klientów jednodniowy, standardowy czas doręczenia przesyłek oraz ubezpieczenie przesyłek do kwoty 5 000 zł, a na stronie internetowej w każdej chwili można w łatwy i szybki sposób obliczyć koszt przesyłki oraz śledzić drogę wysłanej już paczki. To także nie jest nowością w tej branży.

Jak się dowiedzieliśmy 4Logis.pl świadczy usługi kurierskie na zasadzie brokera – jest zatem pośrednikiem świadczonych usług i poprzez nawiązaną współpracę z firmą kurierską, łączy je w całość. Ponoć dzięki temu koszt całej operacji jest o wiele niższy niż w przypadku standardowych przesyłek. Jednak, aby to sprawdzić, trzeba skorzystać z tej usługi. Czekamy na opinie naszych Czytelników.

Mogą Cię również zainteresować