Nowy, stylowy telefon HTC Rhyme

przez Marek Wyrzychowski
396 odsłony

Firma HTC Corporation zaprezentowała dziś HTC Rhyme, nowy telefon stworzony dla ludzi, którzy oczekują zaawansowanych funkcji przy zachowaniu niewielkich wymiarów i łatwości obsługi tego typu urządzeń.


HTC Rhyme z HTC Sense dostępny jest w różnych kolorach wraz z gamą uzupełniających akcesoriów ułatwiających jego obsługę. – Smartfon reprezentuje całkiem nowe podejście do urządzeń mobilnych, oparte na przekonaniu, że istnieje znaczna grupa użytkowników, którzy poszukują telefonów przystosowanych do ich własnych potrzeb i wspierających ich podczas całego dnia – powiedział Scott Croyle, vice president of design w HTC Corporation. – HTC Rhyme został stworzony, by spełnić oczekiwania tych użytkowników. Nowe, stylowe wzornictwo oraz innowacyjne akcesoria, jak np. HTC Rhyme Charm czy stacja dokująca zostały zaprojektowane, aby stać się przedmiotami codziennego użytku.

Urządzenie charakteryzuje się przemyślaną, stylową obudową wykonaną z jednego bloku aluminium, zapewniając unikalne wrażenia wzrokowe i dotykowe. Wykorzystane materiały, kształt i rozmiar zostały dobrane w taki sposób, by telefon doskonale leżał w dłoni, a jednocześnie posiadał wszystkie zaawansowane funkcje smartfonów. W USA sieć Verizon Wireless będzie oferować HTC Rhyme w trzech wersjach kolorystycznych: białej (Clearwater), piaskowej (Hourglass) i śliwkowej (Plum).


– Smartfon reprezentuje nowe podejście do urządzeń mobilnych, łączące w unikalny sposób sprzęt, oprogramowanie i akcesoria – powiedział Marni Walden, vice president i chief marketing officer w Verizon Wireless. – Proste, intuicyjne rozwiązania i unikalne wzornictwo świadczą o zdolności HTC do odczytywania potrzeb klientów w zakresie urządzeń mobilnych. Cieszymy się, że możemy zaoferować HTC Rhyme na wyłączność klientom największej sieci w USA.

HTC Sense zawiera całkowicie nowy ekran główny, który pozwala na łatwy i przejrzysty dostęp do kluczowych funkcji. Ekran główny zapewnia szybki, czytelny wgląd w informacje o nadchodzących spotkaniach, wiadomościach i innych ważnych wydarzeniach. HTC oferuje wybór oryginalnych artystycznych tapet podkreślających styl HTC Rhyme. Sprzęt wykorzystuje ekran super LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA oraz technologię dźwięku stereo wysokiej jakości. Smartfon oferuje też zaawansowane funkcje fotograficzne: aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z automatyczną kontrolą ostrości, wydajną lampą błyskową LED i szybką migawką. Aparat został wyposażony również w szereg przydatnych funkcji, jak np.: rozpoznawanie twarzy, zapewniające ostry obraz postaci na zdjęciach, zdjęcia poklatkowe, umożliwiające wykonanie 5 kolejnych ujęć oraz tryb panoramiczny, umożliwiający wykonanie kilku zdjęć otoczenia, które następnie łączone są w widok panoramy. Ekran blokady HTC Rhyme może zostać dostosowany tak, by wyświetlał najważniejsze informacje w postaci wpisów Facebooka, zdjęć, prognozy pogody zaraz po włączeniu ekranu.

HTC Rhyme wykorzystuje serwis i aplikację HTC Watch, które umożliwiają wypożyczanie lub zakup filmów i programów telewizyjnych. Gama akcesoriów została zaprojektowana z dbałością o jakość wzornictwa i funkcjonalność. Urządzenia zostały stworzone z myślą o łatwości codziennej obsługi i jeszcze lepszej personalizacji smartfona.

Mogą Cię również zainteresować