Nowy dział na portalu Networkmagazyn.pl

przez Piotr Hoffmann
129

„Baza Wiedzy” to ostatnio najbardziej ceniona i najczęściej odwiedzana przez Czytelników Networkmagazyn.pl rubryka. Również pod względem czasu spędzonego podczas czytania tekstów i oglądania filmów ten dział NM bije wszelkie rekordy…

Robert Pieciułko odbiera dyplom w Wyższej Szkole BankowejRobert Pieciułko odbiera dyplom w Wyższej Szkole Bankowej

Kilka dni temu do "Bazy Wiedzy" dodaliśmy nowy segment tematyczny, zatytułowany "Prace Naukowe i Dyplomowe". Będziemy w nim publikowali w całości najlepsze publikacje naukowe oraz prace dyplomowe (licencjackie i magisterskie), które poruszają szeroko rozumianą tematykę branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy.

Obecnie w tym dziale „Bazy Wiedzy” można się zapoznać z pięcioma publikacjami: „Prace dyplomowe o marketingu sieciowym” – Macieja Maciejewskiego, „Niechciane dziecko współczesnej ekonomii” – dr Aliny Warzechy, „Przedsiębiorstwo MLM” – dr Aliny Warzechy, „Marketing sieciowy jako kanał dystrybucji na przykładzie firmy FM Group” – Roberta Pieciułko oraz Znaczenie narzędzi internetowych stosowanych do rekrutacji w marketingu sieciowym na przykładzie firmy FM Group – Mieszka Mąkowskiego.

Sugerujemy, aby systematycznie śledzić rubrykę „Prace Dyplomowe i Naukowe”, albowiem będziemy tam publikowali przesłane nam przez Czytelników wszystkie najbardziej wartościowe, najcenniejsze prace. Takie, które budują prawdziwy, rzetelny wizerunek biznesu DS i MLM, a przede wszystkim, które pomagają Wam w codziennej pracy przy budowaniu Waszego network marketingu.  

Napisałeś i obroniłeś pracę dyplomową na temat branży sprzedaż bezpośrednia & marketing sieciowy? Uważasz, że jest godna, aby za jej pomocą informować, edukować i promować możliwości tego biznesu wśród społeczeństwa? Prześlij ją do naszej redakcji. Jeśli okaże się, że masz rację, opublikujemy ją w naszej BAZIE WIEDZY (Alina Warzecha, doktor nauk ekonomicznych, dziekan wydziału ekonomicznego w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości, członek rady programowej "Network Magazynu").

Mogą Cię również zainteresować