Nowy Router Canyon

przez Marek Wyrzychowski
108

Marka Canyon zaprezentowała router CNP-WF514N3 – praktyczne urządzenie, zapewniające jednoczesny dostęp do bezprzewodowego internetu dla kilku urządzeń, takich jak notebooki, komputery stacjonarne czy tablety.

Liczba urządzeń korzystających z internetu ciągle rośnie, dlatego rośnie też zapotrzebowanie na efektywną dystrybucję dostępu do sieci. Oprócz tradycyjnych stacjonarnych komputerów czy mobilnych notebooków, coraz więcej osób posiada tablety, czytniki e-booków czy smartfony, wykorzystujące połączenie internetowe. Aby cieszyć się nim bez ograniczeń, czy to w warunkach domowych, czy w biurze, warto zaopatrzyć się w  router.

Model CNP-WF514N3 marki Canoyn zapewnia efektywną dystrybucję lokalnego internetu dla  kilku urządzeń jednocześnie. Co więcej router posiada funkcję switcha wyposażonego w 4 porty, do których można bezpośrednio podłączyć dodatkowe urządzenia. Dzięki temu z powodzeniem obsługuje sprzęt stacjonarny, jak i przenośny, który przeznaczony jest do współpracy z siecią bezprzewodową. Router posiada funkcję serwera DHCP, w związku z czym jest wygodny i prosty w instalacji.

DHCP zapewnia uzyskanie od serwera danych konfiguracyjnych, takich jak adres IP hosta czy adres IP bramy sieciowej. Ponadto wyposażony jest w opcję Wi-Fi Protected Setup (WPS), która pozwala w łatwy sposób założyć bezpieczne połączenie internetowe. Dzięki temu dostęp do sieci jest zabezpieczony przed nieuprawnionymi próbami podłączenia. Reutrer prezentuje dyskretny czarny design i subtelnie wtapia się w każde otoczenie, a jego poręczne rozmiary umożliwiają ustawienie w dowolnym miejscu. Cena: 172 zł.

Mogą Cię również zainteresować