O bestsellerze Doroty Augustyniak-Madejskiej

przez Maciej Maciejewski

Napisana kilka miesięcy temu przez Dorotę Augustyniak-Madejską książka pt.: „Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi” przez wiele tygodni zajmowała 1 miejsce na liście TOP 20 wydawnictwa Sensus i otrzymała miano bestsellera.


Cieszy nas to niezmiernie nie tylko dlatego, że Dorota działa w sektorze MLM, ale przede wszystkim dlatego, że jest członkiem elitarnego, zainicjowanego przez „Network Magazyn” Klubu TOP Liderów MLM. Jej książka, która odniosła na rynku taki sukces mówi o życiu w czterech stylach grupy krwi: 0, A, B, AB. Dorota pisze: „Rewolucyjne diety, które opanowują stoły i lodówki na całym świecie, zwykle obiecują to samo — piękny wygląd, świetne samopoczucie i zwycięstwo nad zbędnymi kaloriami. Ile razy jednak zdarza się tak, że to, co sprawdza się u sąsiada, w ogóle nie odnosi skutku u Ciebie? Albo — jeszcze gorzej — szkodzi Ci i sprawia, że czujesz się niewyraźnie?” i podaje nam na talerzu gotowe, sprawdzone teorie oraz sposoby na to, aby żyć w zdrowiu i szczęściu.


Mimo, iż przed pojawieniem się na jej drodze biznesu sieciowego, nie wiedziała co wartościowego mogłaby robić, jedno było oczywiste: to, w czym tkwiła (bez wizji, planów, nadziei na etacie), nie było jej „bajką”. Siedem lat „wolności” to wystarczająco dużo, by przekonać się, że decyzja o odejściu z zawodu była najlepszą z możliwych. Znalazła swoją pasję i misję, zrealizowała wiele, nawet „nieprzyzwoicie” odważnych pragnień. W marketingu sieciowym, szczególnie ceni sobie niezależność zawodową i zdecydowanie rodzinny charakter tego biznesu. Jednym z istotnych aspektów tej działalności jest dla niej fakt, że mimo upływu czasu, zamiast wypalenia zawodowego, głowę ma ciągle pełną nowych pomysłów. Z firmą CaliVita związana jest od 2000 roku. Swoje miejsce na ziemi znalazła z dala od miejskiego zgiełku, w niewielkiej miejscowości pod Szczecinem, gdzie mieszka z mężem Dariuszem i dwiema uroczymi córkami: Kasią i Weroniką. Teraz, jak twierdzi, może śmiało realizować swoją pasję, którą jest pisarstwo.

Wczoraj ukazał się w internecie świeżutki wywiad (w tym miejscu) z Dorotą, który oczywiście wszystkim Czytelnikom „Network Magazynu” polecamy. Dorota prowadzi również bloga pod adresem: www.dorotamadejska.pl.

Mogą Cię również zainteresować