O biznesie MLM opinie 33 osób. Materiał sztos!

przez Maciej Maciejewski

Mamy w polskim sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego kilka perełek. Jest w naszej branży kilka osób, które budując swój biznes, przy okazji robią bardzo fajną robotę dla całego network marketingu. Ich inteligentne ruchy przyczyniają się do tworzenia marki i prawdziwego wizerunku marketingu sieciowego wśród społeczeństwa…

Jedną z takich osób jest Konrad Gandera. Jego działalność, przede wszystkim internetową, obserwujemy uważnie od roku. Najpierw opublikowaliśmy z nim wywiad zatytułowany „Pierwszy milion przed 30-tką”. To wtedy zwróciliśmy uwagę na prowadzony przez niego blog, gdzie zaczął tworzyć bardzo ciekawe materiały o systemie MLM.

Najpierw zaskoczył nas niezwykle merytorycznym i rzetelnym materiałem zatytułowanym „Biznes Sieciowy (MLM) – co to jest i dlaczego coraz więcej osób go wybiera?”, a niedawno popełnił bardzo mocno wartościowy artykuł, do którego zaangażował aż 32 osoby współpracujące na co dzień z różnymi, network marketingowymi firmami.

Podoba nam się taka robota niezmiernie i życzylibyśmy sobie dużo więcej takich materiałów w internecie. Bez taniej ściemy, bez owijania w bawełnę, bez wciskania tanich kitów, bez gadania farmazonów. Samo gęste. Tylko fakty. Poza tym jak wiadomo, konkurencja w branży jest spora i tacy ludzie na co dzień przecież ze sobą ostro współzawodniczą, ale jak trzeba – ku chwale branży! – potrafili unieść się ponad podziały, zebrać do kupy i zrobić fajną, ciekawą rzecz. Oczywiście pod batutą tego uzdolnionego, charyzmatycznego, młodego człowieka. Konrad pozdrawiamy i prosimy o więcej takich materiałów:

„OPINIE O MLM. POZNAJ 33 AUTENTYCZNE HISTORIE LUDZI Z POLSKIEGO PODWÓRKA!”

W publikacji Konrada udział wzięli: Ewelina Kocik, Maria Korczak, Karol Szczerkowski, Monika Przepióra, Piotr Uliński, Norbert Warzyszyński, Agata Grygutis, Joanna Samojłowicz, Basia Pająk, Żaneta Ściwiarska, Maciej Łącki, Kinga Korta, Michał Leks, Aleksandra Grzelec-Brach, Maciej Raś, Małgorzata Górska, Wojciech Paciorek, Karolina Stencel, Dorota Ożóg, Krzysztof Pauch, Mateusz Moryń, Paulina Lis, Tomasz Mazur, Halina Micorek, Kinga Wysocka, Katarzyna Petrys, Katarzyna Rybka, Wojciech Karpowicz, Agnieszka Janaś, Alina Przybysz i Dorota Okrucińska.

Mogą Cię również zainteresować