Obowiązkowy towarzysz podróży?

przez Marek Wyrzychowski
108

Marka Prestigio zaprezentowała nowy model rejestratora samochodowego Roadrunner 500, który dzięki technologii full HD, utrwala przebieg podróży, dając najwyższej jakości zapis przejechanych kilometrów.


Od dziś nawet podróż w nieznane nie musi oznaczać zmagania się z drogowymi przeciwnościami. Prestigio Roadrunner 500 rejestrując każdy pokonany przez Ciebie kilometr na drodze, zapewni komfort nawet najdłuższej drogowej wyprawie. Cyfrowy wideo rejestrator Prestigio Roadrunner 500 to urządzenie wyposażone w kamerę dokonującą zapisu w formacie full HD 1080P. Dwucalowy ekran TFT z funkcją anti-shake umożliwia, niezależnie od stabilizacji, otrzymanie nieporuszonego i czystego zapisu jazdy. Urządzenie działa nieprzerwanie w oparciu o technikę multi-shot, która obraz z kilku kolejnych klatek łączy w jeden, zapewniając doskonałą precyzję ujęć.


Czterokrotny zoom nie pozwala na umknięcie żadnego szczegółu podczas odtwarzania materiału. Rejestrator działa w oparciu o loop recycle recording, funkcję umożliwiającą nadpisywanie i zapętlanie nagrywanego materiału. Wysokie parametry urządzenia sprawiają, że zapisany za jego pomocą przebieg trasy może bez wątpienia stać się kluczowym dowodem w czasie kontroli policyjnej bądź wypadku drogowego. Utrwalenie zaś drogowych zmagań może dostarczyć pasjonatom czterech kółek wrażeń rodem z filmu akcji, gdyż materiał może być potem zgrany na komputer i montowany w klipy wideo rozsyłane znajomym. Oprócz nieocenionych funkcji praktycznych, urządzenie wyróżnia także wysoka estetyka. Stylowe, czarno-srebrne urządzenie wkomponowuje się we wnętrze każdego samochodu. Cena: 299 zł.


Mogą Cię również zainteresować