„Obudź w sobie olbrzyma”

przez Piotr Hoffmann

"Obudź w sobie olbrzyma"Seminarium z okazji 3 rocznicy działalności firmy ColwayPiotr Hoffmann "Obudź w sobie olbrzyma" – pod takim tytułem, zaczerpniętym ze znanego bestselleru Anthony Robbins`a, w dniach 17-18 marzec 2007 r.

Colway zajmuje się dystrybucją na zasadzie MLM m.in. wynalezionego i produkowanego w Polsce kosmetyku – Kolagen Naturalny.

 

Dzięki metodom samodoskonalenia ludzie zaczynają kontrolować swoje życie i kształtować przeznaczenie. Pozbywają się ograniczających stereotypów, rzucają nawyki i złe przekonania. Sięgają po radość, szczęście i sukces. W tym kierunku postanowiła pójść w trakcie swojego seminarium Marzena Demczuk, która podczas dwudniowych wykładów zaprezentowała wiele ciekawych prelekcji i ćwiczeń, podzielonych na różne tematy o twórczej wizualizacji. Poruszała bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy sprawy związane z pracą nad sobą. Takie, które według wielu specjalistów okazują się pomocne w każdym biznesie, ale są zagadnieniami rzadko poruszanymi podczas szkoleń MLM: relaksacja, oczyszczanie osobowości, afirmacja, wytyczanie celu czy programowanie dostatku.

Poznaj swoją wartość

– Zazwyczaj podczas szkoleń, specjaliści przedstawiają sprzedawcom gotowe recepty, które według nich należy sobie przyswoić i wszystko będzie działać – mówiła Marzena Demczuk. – Jednak w praktyce się okazuje, że tak nie jest, ponieważ ludzie mają zbyt wiele wewnętrznych słabości i nie odniosą sukcesu, nie są na to przygotowani. Najpierw należy zdiagnozować swoją osobowość, a następnie zaaplikować sobie odpowiednie lekarstwo, które nam pomorze. Trzeba zrzucić z siebie blokadę, którą niejednokrotnie nałożono na nas jeszcze we wczesnym dzieciństwie. Wtedy poczujemy się olbrzymem i poznamy swoją wartość.

W tym celu Marzena przez kilka godzin pracowała ze swoimi liderami, stosując zagadnienia z zakresu psychologii – twórczą wizualizację, pracę z podświadomością, ćwiczenia relaksujące… – Jeżeli człowiek w swojej podświadomości cały czas słyszy "ja tego nie osiągnę", "ja tego nie potrzebuję" czy "pieniądze są złe" to znaczy, że tkwi w nas jakaś blokada, która najczęściej powstała w przeszłości poprzez wywieranie na nas określonego wpływu przez nauczycielkę, rodziców czy znajomych  i trzeba swoje myśli oczyścić. Najlepiej przy pomocy afirmacji, które mają wpływ nie tylko na nasz biznes, ale na życie rodzinne i stosunki międzyludzkie. Wasze myśli muszą być pozytywne, wtedy odniesiecie sukces.

Mogą Cię również zainteresować