Oficjalne otwarcie MonaVie w Polsce

przez Maciej Maciejewski
839 odsłony

15 maja 2010 roku byliśmy w warszawskim hotelu Hilton, gdzie wzięliśmy udział w wielkim seminarium amerykańskiej firmy MonaVie. Było to oficjalne zainaugurowanie działalności tego biznesu MLM na rynku polskim, a zarazem europejskim.

Radosław Baszyński, dyrektor generalny MonaVie Polska z Maciejem Maciejewskim, redaktorem naczelnym
Radosław Baszyński, dyrektor generalny MonaVie Polska z Maciejem Maciejewskim, redaktorem naczelnym „Network Magazynu”

Na seminarium przybyło ok. 1200 świeżo upieczonych współpracowników firmy, ale gośćmi specjalnymi było również kilka gwiazd, które budują struktury MonaVie już od kilku lat. Całe przedsięwzięcie prowadził Dallin A. Larsen – prezes i dyrektor generalny firmy. Na scenie pojawiał się wielokrotnie Randy Schroeder – międzynarodowy ambasador dystrybutorów, swój autorski wykład miał również dr Alex Schauss – specjalista ds. produktów. Poznaliśmy Yona Fichmana – dyrektora zarządzającego na Europę Wschodnią i Izreal oraz Briga Harta – najlepszego top lidera w MonaVie. Nie zabrakło również polskich gwiazd sportu, które zdecydowały się na współpracę z firmą – Beata Sokołowska-Kulesza i Andrzej Supron.

„Nasze Uroczyste Otwarcie w Polsce było ogromnym sukcesem. Osiągnęliśmy go dzięki oddaniu i ciężkiej pracy naszych żarliwych dystrybutorów. W przyszłości widzimy wyłącznie kontynuację rozwoju i jeszcze większy sukces MonaVie w Polsce!” – czytamy na stronie internetowej firmy.

Nam udało się w kuluarach przeprowadzić ekskluzywny wywiad z milionerem Brigiem Hartem, który niebawem, wraz z obszerną relacją fotograficzną opublikujemy na naszym portalu. A teraz przedstawiamy krótki reportaż filmowy z tej imprezy:

Mogą Cię również zainteresować