OKG. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewsk

Jak wygląda sytuacja sektora MLM na rynku czeskim? Dlaczego i z czym warto inwestować na terenie Polski? A czy trzeba wtedy zwracać uwagę na profesjonalizm i transparentność? Przed Państwem Jiří Krčal, prezes wchodzącej na polski rynek firmy OKG.

Jiří Krčal & Maciej MaciejewskiJiří Krčal & Maciej Maciejewski

Z prezesem czeskiej firmy OKG spotkałem się tydzień temu w Sosnowcu. Rozmawialiśmy przede wszystkim na temat tego network marketingowego biznesu i jego ekspansji na rynek polski, o tym, co OKG ma Polakom do zaoferowania, ale przy okazji poruszyliśmy także kilka ciekawych wątków, które są bardzo ważne dla całego sektora sprzedaży bezpośredniej i MLM. Na całym świecie. Bo nie ważne czy jesteś kobietą lub mężczyzną, katolikiem czy ateistą, Polakiem czy Czechem… Szanse są równe dla wszystkich. Zapraszam do obejrzenia wywiadu:

Wersja z polskim lektorem:

Wersja oryginalna:

Dołącz do OKG jeszcze dziś! Teraz właśnie nastał właściwy czas na rozpoczęcie działalności w tym biznesie. Nie tylko dlatego, że firma otwiera właśnie polski rynek, a Ci, którzy do niej dołączą, będą na początku, ale przede wszystkim z uwagi na to, że nie codziennie jest okazja dołączyć do firmy z długoletnią tradycją, rozbudowanym zapleczem i ciekawymi produktami. Warto przekonać się o tym osobiście!

Wszystkie osoby zainteresowane biznesem OKG serdecznie zapraszamy na Konferencję Informacyjną, która odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 o godzinie 14:00 w katowickim Hotelu Qubus. W trakcie trzygodzinnego programu będą omawiane wszystkie aspekty działalności tej firmy na polskim rynku, będzie można poznać bliżej osoby znajdujące się na najwyższych pozycjach a także spotkać się i porozmawiać z założycielem i właścicielem firmy OKG panem Jiřim Krčalem. Wstęp na spotkanie bezpłatny, trzeba tylko wcześniej zarezerwować miejsce na stronie:

www.katowice.okg-family.pl

Mogą Cię również zainteresować