Oriflame Poland – nowy dyrektor zarządzający

przez Piotr Hoffmann
3588 odsłony

Jan Wernicki dołączył do zespołu Oriflame Poland na stanowisku dyrektora zarządzającego. Będzie odpowiedzialny za wzrost firmy na rynku polskim oraz zwiększenie liczby konsultantów.

Jan Wernicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze FMCG w obszarach takich jak: zarządzanie i rozwój działu sprzedaży, rozwój i wzrost biznesu, wdrażanie procesów oraz zarządzanie zespołem. Przed dołączeniem do Oriflame pracował na wielu stanowiskach wyższego szczebla w działach sprzedaży i marketingu w takich firmach, jak: Procter & Gamble, Pepsi Cola International, Gilette Poland, Henkel Poland & Central Europe East.

Jan WernickiJan Wernicki

– Firma Oriflame zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Jestem przekonany, że połączenie energii i pozytywnych emocji konsultantów i pracowników z moim doświadczeniem, które wyniosłem z pracy w branży FMCG przyniesie  korzyści, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać – powiedział Wernicki. Jan objął stanowisko dyrektora zarządzającego z dniem 1 października 2013 roku. Dotychczasowy dyrektor generalny Oriflame Poland i wiceprezes regionu EMEA Centralna Johan Larsson objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora regionu Europy Centralnej. Jan Wernicki jest żonaty i ma dwie córki. Jego hobby to sporty wodne, wspinaczka górska i podróże off road. Biegle włada językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Mogą Cię również zainteresować