Oto 9 sposobów na BYCIE NIESZCZĘŚLIWYM. Podejmij wyzwanie i zostań PRZEGRYWEM

przez Maciej Maciejewski
288 odsłony

Witam. Nazywam się Krzysztof Kamyk i w dniu moich 35 urodzin chciałbym, nieco z przekąsem, pokazać Ci niezawodne sposoby, dzięki którym staniesz się człowiekiem totalnie nieszczęśliwym. Jeśli przyszło Ci kiedyś do głowy, żeby poprawić jakość swojego życia, to absolutnie nie słuchaj tych rad!

Tak. Masz rację. Szczęście i sukces to obłuda. To styl życia sprzedawany nam przez hochsztaplerów i naciągaczy. Nie da się długo wytrzymać prowadząc taki tryb. Jak zatem poprawić swój los i zostać człowiekiem przegranym? Co zrobić, aby wreszcie egzystować w bólu, smutku i wiecznym niezadowoleniu? To bardzo proste. Wystarczy wprowadzić kilka zasad i bardzo mocno, konsekwentnie się ich trzymać… 

Zawsze obwiniaj innych za swoje problemy. Ciągle narzekaj. Rób tylko komfortowe rzeczy. Poczekaj, aż ktoś inny rozwiąże Twoje problemy. Zdenerwuj się na świat za to, że nie rozwiązuje za Ciebie Twoich problemów. Miej obsesję na punkcie tego, co inni myślą o Tobie. Weryfikuj swoje pomysły w mediach społecznościowych. Nie angażuj się w nic. No i pamiętaj, że zmiana jest niemożliwa. A szczegóły tutaj:

 

Mogą Cię również zainteresować