Otrzep kolana i biegnij czyli jak podnieść się po upadku i iść dalej. Na przekór wszystkim i mimo wszystko…

przez Maciej Maciejewski
1883 odsłony

Teraz, kiedy cały świat wcisnął guzik „STOP” i wszyscy spędzamy dużo czasu w domach, warto przeczytać dobrą, rozwijającą, edukującą i motywującą książkę. Jest okazja. Anna Urbańska udostępniła bezpłatnie swoją nader ciekawą pozycję „Otrzep kolana i biegnij. Jak podnieść się po upadku i iść dalej, mimo wszystko”.

Anna Urbańska jest znanym w Polsce i cenionym trenerem biznesu, niekwestionowanym specjalistą od wszelkich zagadnień związanych z mózgiem i Stuctogramem. To wykładowca znany m.in. z projektu „DNA w Biznesie”.  O czym jest jej książka?

Jako ludzkość i każdy człowiek z osobna doświadczamy w życiu wielu trudności. Na mnóstwo z nich mamy wpływ, ale jednak nie na wszystko. W nowej rzeczywistości ludzie usiłują odpowiedzieć sobie na pytania: „Dlaczego ja?” „Co teraz?” „Jak sobie z tym poradzić?” I tu do akcji wkracza autorka, wyciągając do nas przyjazną dłoń, aby pomóc nam wstać i wykonać ten pierwszy krok. „Otrzep kolana i biegnij” to połączenie poradnika, przewodnika i osobistych wyznań, wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, wskazówki i podpowiedzi na temat jak radzić sobie z trudnymi emocjami i ruszyć dalej, ku realizacji celów i marzeń.

Bezpośrednią inspiracją do napisania książki było niezwykle trudne wydarzenie, z którym przyszło zmierzyć się autorce – nagła śmierć brata. Przekaz wzmocniony jest przez zawarte w niej wywiady z osobami, które również zostały dotknięte życiowymi trudnościami, takimi jak śmierć w rodzinie, choroba czy problemy finansowe, lecz podobnie jak Ania zdecydowały się po swoim upadku wstać i ruszyć dalej.

To lektura nie tylko dla przedsiębiorców i osób działających w systemie MLM ale dla wszystkich, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji. Dla każdego, kto chce przemierzać przez życie bardziej świadomie, odpowiedzialnie i nauczyć się spoglądać z optymizmem w przyszłość. Książka, jak i towarzysząca jej kampania w mediach społecznościowych pokazują, że nikt nie powinien zostać pozostawiony sam sobie ze swoimi problemami – zwłaszcza w obliczu przymusowej izolacji. A skoro chwilowo podanie tej ciekawej pozycji „dalej” w sensie dosłownym nie jest możliwe, każdy może pobrać bezpłatnie swój egzemplarz w wersji elektronicznej ze strony www.otrzepkolanaibiegnij.pl i podzielić się linkiem z innymi!

Anna Urbańska jest master trenerem Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami, mogą czuć się autentycznie, odczuć ulgę i wolność z tego jacy są. W tematyce Stuctogramu przeszkoliła w Polsce już ponad 3000 osób w tym sprzedawców, managerów czy właścicieli firm. Pracuje z osobami indywidualnymi jak i największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Przede wszystkim jest praktykiem, który już od ponad 18 lat prowadzi prężnie rozwijająca się firmę. Jest również autorką książek „Otrzep kolana i biegnij”, „Mózg, fabryka sukcesu” i „Teraz autentyczność”. Więcej informacji na temat jej szkoleń znajdziesz tutaj: www.3kolorymozgu.pl.

Mogą Cię również zainteresować