Otwarcie biura TNI w Poznaniu

przez Katarzyna Wagner
428 odsłony

Firma Tahitian Noni International przeżywała największy rozwój terytorialny w roku 2002, kiedy otwierała swoje centra i punkty dystrybucyjne w obu Amerykach,
Azji i Europie Zachodniej. W tym czasie Europa Wschodnia była dla firmy
tylko białą plamą.

Powitanie gości
Powitanie gości

Jednak dzięki grupie przyjaciół z Waldemarem Uberną na czele firma Tahitian Noni zarejestrowała i zorganizowała polskie produkty już w 2003 roku, aby przez
kolejne lata przyglądać się, jak Polska organizacja rośnie w siłę. I oto, po ośmiu latach, 26 marca 2011 roku firma zarejestrowała oficjalne Centrum Obsługi Klienta, mieszczące się przy ulicy Dąbrowskiego 286-288 w Poznaniu.

Przed degustacją
Przed degustacją

Tego dnia dokładnie o godzinie trzynastej otwarcia nowej siedziby dokonali dyrektor TNI UK Jan Ake Karlson i executive president Robert Johnson. Oczywiście wszystko działo się w obecności ekipy najlepszych polskich menadżerów. Po konsumpcji pysznego tortu wszyscy udali się do poznańskiego hotelu Twardowski, gdzie około setka obecnych i nowych dystrybutorów suplementu Noni szturmowała wejście do sali konferencyjnej.

Uroczyste otwarcie biura
Uroczyste otwarcie biura

Opłacało się. O swoich doświadczeniach z TNI i z samym produktem opowiadali polscy menedżerowie, wizję firmy, badania i wyniki naukowe przedstawił Robert Johnson. O planach rozwoju polskiego rynku mówił Jan Ake Karlson z Anglii oraz dyrektor polskiego biura – Magdalena Uss. O idei marketingu wielopoziomowego i fazie rozwoju tej branży obecni na wykładach dowidzieli się od prezesa zarządu wydawcy „Network Magazynu” – Mieczysława Brzezickiego.

Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania

Po tej porcji wiedzy goście w grupach udawali się do nowego, polskiego biura Tahitian Noni International na degustację produktów, podpisanie deklaracji członkowskiej a przede wszystkim w celu dokonania zakupów. Witamy firmę TNI oficjalnie na polskim rynku, życzymy sukcesów i obiecujemy, że będziemy obserwować dalszy, dynamiczny rozwój w Polsce.

Mieczysław Brzezicki
Mieczysław Brzezicki

Mogą Cię również zainteresować