Paweł Borecki wystąpi w NETWORK TV!

przez Katarzyna Wagner

To kanon biznesu MLM. Są podstawowe, niezmienne od ponad 50 lat, a wyniki ich stosowania i przestrzegania możemy poznać po sukcesach najlepszych networkerów świata. „Kluczowe Zasady Profesjonalnego BIZNESU MLM” zaprezentuje nam sam mistrz. Paweł Borecki. Po prostu.

To już niebawem. Czasu niewiele więc zaznaczcie sobie ten termin w Waszych biznesowych kalendarzach tłustym, czerwonym drukiem. 7 października 2013 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „Kluczowe Zasady Profesjonalnego BIZNESU MLM” będzie nas – tylko i wyłącznie dla „Network Magazynu” – na żywo i za darmo edukował sam Paweł Borecki. Bezwzględny mistrz marketingu sieciowego. Niezrównany mówca i nauczyciel. 

ReklamaReklama

Jak nas wczoraj poinformował sam prelegent, z webinaru dowiemy się przede wszystkim następujących, nader ważnych odpowiedzi na nurtujące wielu z nas zagadnienia:

  • Dlaczego pomimo ogromnego potencjału nie osiągam sukcesu, o jakim marzę?
  • Dlaczego mój wysiłek i moje działania nie są skuteczne i nie przynoszą mi pożądanych rezultatów?
  • Czy istnieją, a jeśli tak, to jakie są prawidła prawdziwego sukcesu w MLM? 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 7 października 2013 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą po zalogowaniu się na portalu przejdziesz do wykładu Pawła Boreckiego. Ku chwale branży!

Paweł Borecki jest autorem wielu artykułów z dziedziny budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Niezrównany mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Auror książki „Pułapki nie tylko w biznesie” (www.pulapkiwbiznesie.pl).

Mogą Cię również zainteresować