Peter Boots & Forever Success Day Poland w Warszawie

przez Maciej Maciejewski

Dopisała pogoda, dopisała organizacja, dopisała atmosfera. No i wspaniała miejscówka. Nawet nie wiedziałem, że stolica Polski ma taki fajny amfiteatr. Ogólnie majowy Forever Success Day to była bardzo udana, network marketingowa impreza edukacyjno-informacyjna.

ee

Firma Forever Living Products i jej niezależni przedsiębiorcy ewidentnie rosną wysoko w górę zarówno w kontekście aspektów ekonomicznych i mentalnych, jak i duchowo-rozwojowych. Przecież w biznesie MLM też musi być YIN & YANG. Oni potrafią robić to, co jest właściwe w skali swoich działalności gospodarczych jak i na płaszczyźnie prywatnej, kulturalno-rozrywkowej.

Przekonaliśmy się o tym 25 maja br. na warszawskim Bemowie, gdzie w pięknej scenerii amfiteatru przy ul. Władysława Raginisa odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Forever Success Day Poland. To była fantastyczna impreza zorganizowana – jak na biznes rodzinny przystało – w konwencji familijnego pikniku. Konferansjerką świetnie zajęli się Kornelia i Michał Błaczkowscy, a gościem specjalnym wydarzenia był Peter Boots – wiceprezydent Forever Living Products ds. Europy.

W trakcie całego spotkania sukcesywnie wyróżniano najlepszych przedsiębiorców Forever. Były awanse na pozycje supervisorów, assistant managerów, senior managerów i soaring managerów. Z należytą estymą uhonorowano również laureatów FGR19 oraz przedstawiono laureatów EMR19. A pomiędzy inspirującymi przemówieniami i awansami odbyły się wspaniałe występy artystyczne, które non stop podrywały dystrybucję do tańca.   

Mogą Cię również zainteresować