PHILIPS w burgundowym kolorze

przez Marek Wyrzychowski
459 odsłony

Firma MMD, producent i dystrybutor monitorów marki PHILIPS, zapowiedziała wprowadzenie 21,5 calowego modelu PHILIPS 227E4QHAD, przeznaczonego do użytku domowego. Matryca typu e-IPS gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu, a burgundowa obudowa oraz nowy design zapewniają monitorowi elegancki, stylowy wygląd.

PHILIPS 227E4QHAD wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) w formacie 16:9, o kontraście wynoszącym 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Rezultatem zastosowania matrycy IPS jest głębokie odwzorowanie kolorów, a także szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. W monitorze zastosowano podświetlenie systemem białych diod LED.

Sprzęt sprawdzi się zarówno w czasie pracy, jak i podczas oglądania filmów, kiedy użytkownik może skorzystać z wbudowanych głośników (2×2 W) lub podłączyć słuchawki. Monitor wyposażony jest w złącza D-Sub oraz HDMI, zatem można podłączyć jednocześnie dwa urządzenia oraz korzystać z nich bez konieczności przepinania kabli, dzięki dotykowej ikonie pozwalającej na wybór źródła sygnału. Pozostałe ikony umieszczone na obudowie monitora umożliwiają użytkownikowi między innymi ustawienie głośności, wybranie predefiniowanego trybu pracy wyświetlacza czy wyłączenie urządzenia.

Energooszczędność i dbałość o aspekty ekologiczne monitora PHILIPS 227E4QHAD potwierdzają certyfikaty EPEAT Silver, EnergyStar 5.0 i ROHS. W trybie włączenia model ten zużywa 26,5 W. Jego waga to 2,20 kg przy wymiarach 510×398×179 mm (z podstawą). Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 649 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

Mogą Cię również zainteresować