Pierwsza gala biznesu EQOLOGY w Polsce

przez Maciej Maciejewski
1696 odsłony

Regina Veržbickienė: „Piękne święto pełne barw, uśmiechów, miłości do ludzi, motywacji i dobrej zabawy, gdzie każdy mógł być po prostu sobą. Wszystko, co działo się na tej gali, ma dla mnie wielkie znaczenie. Serdecznie dziękuję za te cudowne chwile i za wyróżnienie. To była wzruszająca niespodzianka. Pozdrawiam mój zespół z Polski i Litwy. Jesteście wspaniali!”

18 listopada 2023 roku. Ta data na długo zapadnie w pamięci przedsiębiorców budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z tym podmiotem gospodarczym. Tego dnia odbyła się uroczysta, pierwsza gala EQOLOGY w Polsce! Organizatorzy planowali i przygotowywali to wydarzenie przez kilka miesięcy, więc efekt nie mógł być inny: „Było lepiej niż moglibyśmy to sobie wymarzyć!”

– Jesteśmy projektodawcami, którzy mają ogromną pasję w tym co robią oraz jeszcze większe marzenia. Jednym z nich było stworzenie dla naszych partnerów gali, na której podsumujemy bieżący rok, podzielimy się wartościami i wiedzą oraz będziemy celebrować sukcesy naszego zespołu. I wiecie co? Zrobiliśmy to! – powiedziała nam Estera Hanasz.

Na sali panowała niesamowita atmosfera. Wszystko wyglądało cudownie, po prostu jak z bajki! Podczas gali nagrodzono wielu najlepszych liderów tego biznesu (m.in. Claudia i Robert Heinz – nagroda za pomoc w otwarciu rynku polskiego, Joanna Stencel – nagroda za najlepszą reklamę Eqology 2023, Tomasz Górny – nagroda za wytrwałość, Regina Veržbickienė –nagroda za wzięcie na siebie odpowiedzialności w otwarciu rynku litewskiego, Bartosz Karol Wogórka – nagroda wdzięczności za wsparcie w rozwoju rynku polskiego oraz nagrody dla najlepszych sprzedawców w Europie i wschodzących gwiazd biznesu– Agnieszka Mielczarek, Olga Grech, Żaneta Bogdziewicz, Marlena Wróblewska).

– Ponad 150 osób świętowało 360% wzrost, który osiągnęliśmy w 2023 roku. Rynek polski jest najlepszym rynkiem, rozwijającym się od 3 lat, a w tym roku Polska stała się 5 największym rynkiem w historii całej firmy. Z miesiąca na miesiąc pniemy się coraz wyżej, aby stanąć na podium, ponieważ wszystko co robimy to nie tylko i aż zdrowie, ale również moc rozwinięcia własnych skrzydeł. Dlatego cieszymy się, że nasze zespoły są częścią tak wspaniałej społeczności i dziękujemy za wsparcie merytoryczne oraz edukację klientów oraz biznes partnerów. Wszyscy bez wyjątku wyznaczają nową drogę – dodała Estera Hanasz.

– To co się wydarzyło w tym miesiącu w naszej organizacji… To jest kosmos na skalę już nie tylko polską, ale światową. Dwie pozycje platinum president plus 4 pozycje diamentowe! Polska obecnie jest 4 największym rynkiem EQOLOGY na świecie. Jednym słowem to jest to ogień. Tutaj ludzie naprawdę zarabiają już bardzo poważne pieniądze – skomentował Kamil Hanasz.

Mogą Cię również zainteresować