Pierwsza Gala Mistrzów EFG

przez Piotr Hoffmann

11 sierpnia 2012 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomen w warszawskim hotelu Marriott, na pierwszej rocznicy działalności network marketingowej firmy European Financial Group. Jak na tak młode, biznesowe niemowlę, uroczystość zorganizowano nader profesjonalnie.

ee

Pierwszy rok na rynku finansów i network marketingu strzelił jak z bicza. Dopiero co informowaliśmy na naszych łamach o zainicjowaniu tego przedsięwzięcia przez charyzmatycznego Marcina Kuźniara, a już trzeba pisać o jego pierwszych urodzinach. Zaaranżowano je 11 sierpnia br. w hotelu Marriott (Warszawa) bankietem zatytułowanym I Gala Mistrzów European Financial Group. W uroczystej kolacji okraszonej przemówieniami, nominacjami, nagrodami i owacjami na stojąco, wzięło udział stu najlepszych menedżerów EFG.

– Tak, to już rok, jak wspólnie z kilkoma osobami zaczęliśmy budować projekt EFG, a wydaje się, że minęło zaledwie 2-3 miesiące… Ciekawe również jest to, że gdyby jeszcze 2 lata temu ktoś mi powiedział, że będę pracował w network marketingu, to bym nie uwierzył, bo byłem całkowicie przeciwny i sceptyczny modelom sieciowym. A dzisiaj, po roku funkcjonowania – właśnie w systemie MLM, nie zamienię go na żaden inny – powiedział nam Marcin Kuźniar, prezes EFG.

Rocznicę firmy świętowano w gronie najlepszych partnerów biznesowych firmy, ale na gali pojawili się również goście specjalni: Janusz Wójcik – niezapomniany trener polskich piłkarzy, którzy na Igrzyskach w 1994 zdobyli srebrny medal, Piotr Zelt – aktor, Tomasz Schimscheiner – aktor, Tomasz Czopik – kierowca rajdowy, Michał Biedzki –prezes grupy Aegon oraz Marek Fereniec – wiceprezes Aegon. Uroczystość zakończy recital kabaretu niesamowitego Marcina Dańca. Oto krótki reportaż filmowy:

Mogą Cię również zainteresować