Pierwsze spotkanie FIREFLIES w Polsce

przez Piotr Hoffman
973 odsłony

Network marketingowy projekt FireFlies napiera na nasz rynek coraz mocniej. I nic w tym dziwnego, bo zainteresowanie ma coraz większe. Bo kto nie lubi podróżować? Kto nie chciałby zwiedzać świat taniej niż oferują to biura podróży i jeszcze na tym zarabiać? Na pierwsze seminarium edukacyjne tego biznesu w Polsce można się udać już w kwietniu!

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Historyczne, pierwsze w Polsce, niezobowiązujące spotkanie informacyjne na temat projektu FireFlies odbędzie się 25 kwietnia 2015 roku o godz. 17:00 w katowickim hotelu Campanille przy ul. Sowińskiego 48.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem cennej wiedzy o możliwościach jakie daje to network marketingowe przedsięwzięcie zaprasza Alexander Feher – człowiek, który w tym biznesie poprowadzi Was najlepiej. Oprócz niego prelegentami będą również Aniko Régi (platynovy lider) oraz Jaroslav Kupec (złoty lider).

Mała zajawka na temat tego, czym jest ten projekt oraz jakie daje możliwości, można przeczytać w publikacji „FIREFLIES. Podróże w biznesie MLM”. A szczegóły podczas spotkania w Katowicach 25 kwietnia 2015 roku.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

UWAGA! Z powodu dużego zainteresowania organizator wymaga wcześniejszego zarezerwowania miejsca. Rejestrować można się telefonicznie lub mailowo. Oto dane kontaktowe:

Alexander Feher

tel.: +42 190 521 70 00

e-mail: [email protected]

Facebook: www.facebook.com/travelenlightened

Mogą Cię również zainteresować